Z Katky Štumpfovej je už vydatá pani Jakešová. 
Facebook Katarína Štumpfová

OBROVSKÉ PREKVAPENIE: Katka Štumpfová sa vydala! Exkluzívna spoveď čerstvej nevesty!

02. decembra 2016 18:19 / Slovenský šoubiznis
Všetkých prekvapila! Populárna tanečnica, hviezda šou Let's Dance, Katka Štumpfová sa vydala! Prípravy svadby, dátum aj miesto sa jej podarilo dokonale utajiť a informáciu, že sa vydala zverejnila až tesne po obrade. Na svoj facebookový a instagramový profil zavesila fotografiu so svojim, dnes už manželom Borisom Jakešom s príznačným komentárom "Mr. & Mrs. Jakeš," čiže pán a pani Jakešovci.

Portálu VIPstory.sk sa podarilo získať exkluzívne vyjadrenie šťastnej nevesty len pár hodín po obrade. "Sme spolu už päť rokov a svadbu sme zorganizovali na poslednú chvíľu. Žiadne stresy, ani organizovanie. Boris je môj najbližší človek. Je tu najbližšia rodina a je to super. Som rada, že túto chvíľu zdieľajú s nami," znejú slová šťastnej nevesty.

Vzťah Borisa Jakeša a Katky Štumpfovej nebol v médiách nijako prepieraný, vedelo sa len to, že sú spolu niekoľko rokov a je medzi nimi štrnásťročný vekový rozdiel. Katka je okrem účinkovania v tanečnej šou známa aj svojimi podnikateľskými aktivitami. Vedie úspešnú tanečnú školu Dancecool, ktorú si otvorila už pred piatimi rokmi a spoločne s kolegyňou z brandže Ivanou Surovcovou má aj e-shop so štýlovými módnymi doplnkami Kattiva Trends. Okrem toho viedla aj tanečná skupina Dancecool Crew v šou Česko Slovensko má talent. Skupina dokázala prekvapiť netradičným vystúpením, v ktorom skombinovali latino a hip hop. Zaslúžene sa tak dostali do finále.

Zamilovanému páru srdečne gratulujeme. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete