Malachovský s kolegyňou Petrou Molnárovou 
TV Noviny/Facebook Petra Molnárová

Kríza stredného veku? Títo páni opustili svoje rodiny kvôli mladším partnerkám!

28. novembra 2016 16:43 / Slovenský šoubiznis
Rok 2016 sa niesol nielen v znamení prominentných svadieb, ale taktiež rozchodov. S tými sa akoby roztrhlo vrece! Manželstvá známych osobností sa ocitli v kríze, z ktorej už nebolo cesty späť. Za rozpadom väčšiny vzťahov a manželskou krízou stoja poväčšine výrazne mladšie milenky. Práve kvôli nim boli muži ochotní ukončiť dlhoročné vzťahy, opustiť svoje rodiny a šťastie hľadať po ich boku.

Sväťo Malachovský

Známy herec a zabávač Sväťo Malachovský (44) prednedávnom potvrdil, že v jeho manželstve nastali problémy a rozhodol sa ho ukončiť. Herec bol ženatý so skladateľkou Ľubicou Malachovskou-Čekovskou celých šesť rokov. Spoločne vychovávali svojho syna Tea a taktiež Adama, ktorého má Ľubica z prvého manželstva. Malachovskému svetlo do života priniesla kolegyňa Petra Molnárová (29), ktorá je od neho o 15 rokov mladšia. Dokonca sa šepká, že už aj ona je tehotná...

Peter Ďuďo Dudák

Člen skupiny Hex Peter Dudák (43) sa rozviedol s manželkou, s ktorou sa zobrali hneď po strednej škole, a ktorá s nim žila v spoločnej domácnosti celých dvadsaťštyri rokov. Ďuďo pre médiá potvrdil, že má novú partnerku Mirku. Tá sa už po jeho boku ukazuje aj v spoločnosti.

Marián Čekovský

Hudobník Marián Čekovský (39) síce nie je ženatý, ale dlhé roky žil s o sedem rokov staršou partnerkou Ľubkou, s ktorou má dve krásne dcéry Sofiu a Hannah. Čeky si však našiel mladšiu milenku, spevácku kolegyňu Natašu Džunkovú, ktorá mu prednedávnom porodila syna Alexeja.

Pavol Topoľský

Hercovi Pavlovi Topoľskému (55), ktorý je známy najmä vďaka postave Cinegeho zo seriálu Panelák, sa taktiež zrútilo manželstvo. Pavol bol ,,pod chomútom” dokonca dvakrát. Žena, ktorá sa najnovšie objavuje po jeho boku by pokojne mohla byť jeho dcérou. Ide o muzikálovú tanečníčku Vierku (28), ktorá je od herca mladšia presne o dvadsať sedem rokov.

Andy Kraus

Jedno z najväčších prekvapení spôsobil scenárista Andy Kraus (49), keď všetky médiá zaplavila správa o rozpade jeho manželstva. S manželkou Danielou žil v spoločnej domácnosti dlhých 16 rokov v idylickom zväzku. Spoločne majú dve deti, Borisa a Zoju, od ktorých sa už stihol aj odsťahovať. Za rozvratom manželstva stojí mladá herečka Natália Puklušová (32).

Milan Bahúl (56)

Herec, ktorý sa do povedomia divákov dostal najmä vďaka seriálu Búrlivé víno a taktiež Chlapi neplačú, sa už v minulosti rozviedol s partnerkou kvôli o pätnásť rokov mladšej Kateřine, s ktorou má malú dcérku. Práve druhý spomínaný seriál spôsobil rozvrtat jeho ďalšieho manželstva. Počas nakrúcania sa totiž zaľúbil do ďalšej mladšej herečky Andrei Martvoňovej (35), ktorá je členkou Radošínskeho naivného divadla. Andrea je od neho o dvadsať rokov mladšia.  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete