Erika Barkolová si hľadá bývanie 
Instagram

Barkolovej nový život v Bratislave! Sťahuje sa?

28. novembra 2016 13:38 / Slovenský šoubiznis
Erika Barkolová vhupla do šoubiznisu ako redaktorka v televíznych novinách Markízy a po piatich rokoch prešla do konkurenčnej Jojky, kde moderovala kontroverznú a pikantnú reláciu plnú šteklivých reportáží Črepiny s hviezdičkou. V súčasnosti je redaktorkou relácie Top Star.

Erika sa pýši tým, že je mamou dvoch krásnych dcér, Alexandry a Patrície. Pred rokmi sa rozviedla a spoločne žijú v novostavbe neďaleko Bratislavy. Moderátorka však na svojej sociálnej sieti zverejnila status, v ktorom si hľadá nové bývanie: ,,Máte prázdny byt v Bratislave a bojíte sa ho prenajať cudzím? Viete si predstaviť, že by som tam prebývala ja sama, starala sa o neho a polievala kvietky? Sem s nápadmi cca do aprila,” napísala.

Pod statusom sa jej začali hrnúť ponuky a my sme boli zvedaví, čo má Erika v pláne. Na otázku, či sa sťahuje do Bratislavy nám odpovedala takto: ,,Nie, ja som si teraz postavila nový dom kúsok od Bratislavy. Nič sa nedeje, byt potrebujem len ako prechodné bývanie kvôli pracovným povinnostiam,” prezradila. Moderátorka teda neplánuje natrvalo zmeniť komfort, ktorý jej poskytuje dom a naďalej bude väčšinu svojho času tráviť mimo hlavného mesta. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete