Z brunetky sa stala silikónová blondínka 
Facebook

Bývala hviezdička TV Joj sa zmenila na nepoznanie! Je z nej silikónová sexica!

27. novembra 2016 18:48 / Slovenský šoubiznis
Nalíčená ako bábika, prepchatý dekolt a neprirodzene našpúlené pery... Málokto by v súčasnosti spoznal Lindu Drevenkovú.

Už jedenásť rokov ubehlo odvtedy, čo Linda hviezdila na televíznych obrazovkách. Pred toľkými rokmi totiž vyhrala reality show VyVolení a domov si odniesla pekný balík peňazí. V tom čase bola síce pojašená a výstredná, čo pravidelne dokazovala v televízii, no to, akou zmenou prešla teraz, doslova vyráža dych! Z nenápadnej myšky sa časom stal doslova iný človek a už sa na seba takmer nepodobá. Z dievčaťa, ktoré malo medzi divákmi mnoho obdivovateľov, je dnes blondínka s napichanými perami a umelými prsiami.

Tridsaťdvaročná slečna sa evidentne rozhodla riadiť pesničkou Evy Mázikovej "Každý deň je zo mňa iná žena." V krátkom čase totiž absolvovala viacero úprav. Rozlúčila sa so svojimi tmavými vlasmi a stala sa z nej peroxidová blondínka, stavila na obrovské silikóny a perami sa zrejme inšpirovala Silviou Kucherenko.

Tieto zmeny jej zrejme nestačili a Linda pokračovala ďalej. Počas leta si dala upraviť dokonca aj nos. Bývalá hviezda reality show sa tak zaradila medzi pár ,,celebritiek", ktoré sa na seba začínajú (ne)nápadne podobať. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete