Absolútny víťaz českého slávika Karel Gott skončil opäť v nemocnici 
Facebook

Karel Gott: Opäť v nemocnici!

27. novembra 2016 13:37 / Slovenský šoubiznis
V sobotu sa v Čechách udeľovali ceny Českého slávika. Ako sme mohli predpokladať, víťazom sa stal opäť spevák Karel Gott (77). Prekvapením však bolo, že cenu v Hudobnom divadle Karlín v Prahe si neprišiel prebrať on sám. Túto milú povinnosť na seba prevzala jeho malá dcérka Charlotte. Tá pre ocenenie prišla v šatách, ktoré zdobilo 40 slávikov: ,,Je ich toľko, koľko rokov má mamka, alebo koľko ich má otecko doma,” prezradila mladá slečna.

,,Toto som naozaj nečakala,” povedala na úvod, čím sa jej podarilo rozosmiať celé publikum. ,,Ocko ma sem poslal, pretože mamka ani Nellynka nie sú fotogenické alebo sa nechcú ukazovať pred kamerami. Mne to nevadí, pretože som po ockovi a som na to pyšná. Ocko vám všetkým veľmi ďakuje za hlasy. Veľmi tu chcel byť s vami, ale bohužiaľ nemôže, pretože je znovu v nemocnici s chrbtom,” dodala.

Karel však celý program odsledoval z nemocnice a svojim fanúšikom napísal odkaz na sociálnej sieti: ,,Moji milí priaznivci, ako ste sa včera od mojej dcéry Charlottky dozvedeli, nemohol som byť osobne prítomný na vyhlasovaní Slávikov, pretože som opäť v nemocnici. A to z dôvodu komplikácií po nedávnej operácii chrbtice, kvôli ktorým musím bohužiaľ zrušiť aj dohodnuté pracovné záväzky, minimálne na budúci týždeň. Priamy prenos som však s nadšením sledoval z nemocničného lôžka a myslím, že Charlottka ma s najväčšou noblesou zastúpila.”

Karel Gott sa stal taktiež absolútnym víťazom a bol ocenený aj ako interprét najobľúbenejšej piesne rádia Impuls. Túto trofej za neho prevzal autor skladby - spevák Michal David, ktorému sa v kategórii spevák ušlo tretie miesto. V kategórii speváčka už po devätnásty krát zvíťazila Lucie Bílá, ďalšie miesta obsadili Lucie Vondráčková a Ewa Farna. V kategórii Slávik bez hraníc si ocenenie prevzala slovenská skupina No Name. Do prvej trojice sa dostali aj skupiny Elán a Horkýže Slíže.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete