Mirka Partlová pomáhala na charitatívnej akcii 
Instagram

Partlovej návrat za kasu: Z herečky opäť predavačka!

26. novembra 2016 17:38 / Slovenský šoubiznis
Stretnúť známu osobnosť v reštaurácii, bare, alebo rýchlom občerstvení nie je už dnes také nezvyčajné. Ak vás ale táto osobnosť obsluhuje, to je už ina káva. Také niečo mohli zažiť návštevníci známej siete rýchleho občerstvenia.

Najrozšírenejší reťazec na Slovensku celoročne zbiera peniaze do Nadácie určenej na zvýšenie kvality života ťažko chorých detí a ich blízkych. Každý rok je však vybraný jeden deň, ktorý je špeciálny, a počas ktorého obsluhujú známe tváre slovenského šoubiznisu. Tento rok pomáhali získavať prostriedky pre túto nadáciu osobnosti ako  Karin Haydu, Lenka Šoóšová, Lenka Vavrinčíkova, Mirka Partlová či Roman Volák.

  Vipstory sa skontaktoval s Mirkou Partlovou a opýtali sme sa jej, ako si užívala svoj nezvyčajný pracovný deň. ,,Pripravovať jedlá, samozrejme, nemôžeme, pretože na to nie sme vyučení v rámci tréningu, ktorý zamestnanci majú. Dokázala som však urobiť zmrzlinu, vedela som blokovať veci na kase, vlastne to bola normálna brigáda,” prezradila herečka.

Mirka sa tejto akcie zúčastnila druhý krát a rolu brigádničky si tentoraz vyskúšala na tri hodiny. Kvôli svojim pracovným povinnostiam však nemohla zostať dlhšie. Aj tu sa ukázalo, že známym osobnostiam pomoc ľuďom, ktorí to potrebujú, nie je cudzia, a aj napriek pracovnej vyťaženosti si nájdu čas na to, aby pomohli dobrej veci.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete