Veronika Ostrihoňová a Sajfa 
Instagram

Prominentné svadby roka 2016: Ktoré celebrity si sľúbili večnú lásku?

26. novembra 2016 14:02 / Slovenský šoubiznis
Aj tento rok sa v našich šoubiznisových vodách uskutočnilo viacero svadieb. Zatiaľ čo niektorí svoju svadbu do posledného momentu utajovali, niektorí z nej urobili pompéznu oslavu a mediálnu slávnosť. Komu tento rok zazvonili svadobné zvony?

Dominika Cibulková a Michal Navara

Dominika a Michal svoju lásku po siedmich rokoch spečatili v Dóme svätého Martina v Bratislave. Po obrade sa presunuli do luxusného kaštieľa v Oponiciach, kde sa konala veľká svadobná hostina. Nevesta vyrazila dych úchvatnými šatami v hodnote cca 20 000eur a celý outfit doladila unikátnymi šperkami v hodnote neuveriteľných 300-tisíc eur.

Matej ,,Sajfa” Cifra a Veronika Ostrihoňová

Markizácka redaktorka a moderátor Sajfa si svoje ,,áno” povedali taktiež po sedemročnom randení a to dokonca dvakrát. Najprv v Zichyho paláci v Bratislave, počas súkromného civilného obradu a o týždeň na to v českom kaštieli Chateau Herálec na Morave. Na luxusnú svadbu si pozvali 130 hostí. Veronika sa predviedla v šatách od známeho slovenského stylistu Borisa Hanečku.

Kristína Turjanová a Martin Vaculík

Herečka Kristína Turjanová a motocyklový pretekár Martin Vaculík svoju lásku spečatili v Nitre, odkiaľ sa presunuli do honosného kaštieľa v Beladiciach, kde mali dokonalo pripravenú garden párty. Prísne strážená luxusná hostina mala stáť dvojicu aj niekoľko tisíc eur.

Kristína Peláková a Martin Kavulič

Z krásnej speváčky sa vydatá pani stala v októbri po jedenásť ročnom vzťahu. Dvojica svoj vzťah spečatila v jednom z kostolov v Košiciach. Sobáš sa odohral v úzkom rodinnom kruhu s účasťou približne 50 ľudí.

Uvidíme, ktoré páry nás prekvapia v roku 2017. Dočkáme sa svadby Rytmusa a Dary, Diany Hágerovej a Romana Juraška, alebo zazvonia konečne svadobné zvony Zdenke Studenkovej a Braňovi Kostkovi? :)  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete