Dominika Cibulková nafotila šteklivé fotografie 
Facebook Dominika Cibulkova

Dominika Cibulková: Poriadne sa odviazala!

25. novembra 2016 14:06 / Slovenský šoubiznis
Dominika Cibulková ma za sebou najlepšiu sezónu svojej kariéry. Minulý mesiac v Singapure dosiahla svoj najväčší úspech a vyhrala nad nemeckou jednotkou Angelique Kerberovou, čím sa vyšplahala na piate miesto svetového rebríčka. Hneď po oslavách odletela na Maldivy užiť si zaslúžený oddych.

Zdá sa, že tenistka si svoj úspech a pozornosť fanúšikov patrične užíva. V ostatnom čase sa totiž prezentuje v netenisových pózach viac, ako kedykoľvek predtým! Po návrate z dovolenky na svoj instagramový profil pridala poriadne šteklivú fotografiu.

Odhaľuje na nej vyšportované telo v čipkovanej spodnej bielizni a jej glamour vzhľad dolňajú topánky a biely kožuch. Táto snímka vznikla v prezidentskom apartmáne Grand hotela River Park, kde Dominika nafotila sériu fotiek pre pánsky magazín: ,,Som iný typ športovkyne, lebo to mám rada, a je to niečo, čo ma napĺňa, dá sa povedať, že je to taký môj relax,” prezradila Dominika pre Topstar. Na fotenie priletel spoza veľkej mláky aj fotograf Benedikt Renč, ktorý si spoluprácu s tenistkou veľmi pochvaľoval. ,,Je to veľmi jednoduché, čo väčšinou so športovcami nebýva, pretože sú zvyknutí kontrolovať svoje telo, ale nie pred fotoaparátom, ale na kurte. Jej to ide však extrémne dobre,” prezradil v reportáži. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete