Koleník sa ocitol v rukách záchranárov. 
TV JOJ

VIEME PRVÍ: Herec Ján Koleník skolaboval počas predstavenia!

25. novembra 2016 12:30 / Slovenský šoubiznis
Slovenský sexsymbol a miláčik žien Ján Koleník (36) včera skolaboval ! Odohralo sa to počas predstavenia Bačova žena, kde herec hrá jednu z hlavných postáv.

Celé sa to udialo v prvej polovici predstavenia pred očami naplneného Štúdia Slovenského národného divadla. Šokovaní diváci si prv mysleli, že je to súčasť hry, o to viac boli prekvapení, keď dianie nabralo iný spád. ,,Počas hry si kľakol na javisko a povedal, že je mu zle. Všetci si najprv mysleli, že si robí srandu, ale napokon mu volali aj záchranku. Predstavenie sa napokon ani nedohralo,” povedala exkluzívne pre VIPstory.sk diváčka, ktorá sedela v hľadisku.

Prečo ostrieľaný herec skončil v rukách záchranárov ostáva záhadou. Pravdepodobne za to môže prepracovanosť, pretože Koleník má svoj pracovný diár zaplnený na niekoľko mesiacov dopredu. Najnovšie nakrúca nový seriál televízie JOJ 1890, kvôli ktorému celý november pendluje medzi Bratislavou a Prahou, v SND hraje v súčasnosti v ďalších siedmych hrách a navyše v posilňovni trávi čas každý deň: ,,Nech je to aj po predstavení, večer o deviatej, alebo pred predstavením, musím si ísť zacvičiť” povedal Jano pre web noviny.sk.

Nuž, Janko asi zabudol, že by si mal nájsť čas aj na oddych. Zdravie máme totiž len jedno. Veríme však, že čoskoro bude opäť v poriadku. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete