Kucherenko opäť prekvapuje!  
TV Markíza

Šokujúca premena Silvie Kucherenko: Kedysi výstredná modelka a dnes...

24. novembra 2016 15:30 / Slovenský šoubiznis
Modelka SIlvia Kucherneko (34) je známa najmä vďaka svojim nadrozmerným perám a manželstvu s podnikateľom Sergejom (45). Toho v decembri minulého roka zatkli v Rakúsku do väzenia a modelka následkom toho takmer zmizla z verejného života. Evidentné však je, že naďalej potrebuje istú dávku medializácie a pozornosti, čo pravidelne dokazuje na sociálnych sieťach, kde svojich fanúšikov zahŕňa svojimi krátkymi videami a fotografiami.

Nedávno natočila video, v ktorom tvrdila, že za svoj neprirodzený vzhľad vďačí prírode, nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu a dokonca nenavštevuje ani kozmetické salóny. Podľa jej slov za jej gigantickými perami stojí obyčajná cibuľa, ktoré narastú, ak si ju budete pravidelne prikladať k perám. Po dávke kritiky a výsmeškoch v médiách a na rôznych fórach modelka ,,nezaspala na vavrínoch” a svoj instagramový profil naďalej zásobuje množstvom príspevkov. Vyprovokovaná médiami natočila ďalšie videá, v ktorých ukázala svoje spevácke schopnosti za volantom, komentovala aktuálne dianie a jeho osobnosti a najnovšie sa predviedla v inom svetle!

Modelka si našla nové hobby a začala natáčať krátke videá s receptami. Najnovšie sa pochválila, že vie uvariť jedlá ako segedínsky guláš či vyprážané kuracie rezančeky so zemiakovou kašou. Zdá sa tak, že z modelky sa pomaly stáva žienka domáca. Video, ako Kucherenko varí si môžete pozrieť na jej instagramovom profile: https://www.instagram.com/p/BM_jKE_Dy-U/?taken-by=officialsilviakucherenko 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete