Andy Kraus sa nezaprie! Aj po prevalení mileneckého škandálu sa objavuje v spoločnosti iných žien! 
TV JOJ

EXKLUZÍVNE: Andy Kraus prichytený v spoločnosti dvoch mladých žien! FOTO vnútri!

24. novembra 2016 08:46 / Slovenský šoubiznis
Meno Andyho Krausa (49) je momentálne v médiách skloňované najmä kvôli mileneckej afére s mladou herečkou Natáliou Puklušovou (32) a rozvodu s jeho dlhoročnou manželkou Danielou (44). Je teda jasné, že populárny scenárista, režisér a herec sa nálepky milovníka žien len tak ľahko nezbaví.

A zrejme o to ani nestojí o čom má VIPstory.sk exkluzívny dôkaz. Andy Kraus sa totiž objavil v jednom z podnikov v obľúbenom nákupnom centre na nábreží Dunaja v spoločnosti dvoch mladých slečien. "Zdržali sa necelú hodinu, celú dobu sa smiali. Evidentne išlo o príjemnú debatu," dozvedeli sme sa od hosťa, ktorý v tom čase v kaviarni sedel tiež.

Hoci však bola prítomnosť dám Andymu veľmi príjemná, na jeho obhajobu musíme dodať, že išlo o pracovné stretnutie. Spoločnosť im totiž robil aj herec Marcel Ochránek, ktorý okrem iného hviezdi v muzikáli Boyband na Novej Scéne v Bratislave. "Ku koncu stretnutia sa dohadovali na kamerových skúškach, aby si prišli vyskúšať a obzrieť priestor. Riešili zjavne pracovné veci," dodal náš zdroj.

Nechajme sa teda prekvapiť, v ktorom z pripravovaných projektov Andyho Krausa sa Ochránek a prípadne aj pôvabné slečny objavia. Žeby v nových častiach Paneláku?  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete