Sajfa svoju uletenú povahu jednoducho nezaprie. Čo však na to hovorí jeho manželka? 
Internet

Sajfa: Ako utrhnutý z reťaze. Takto sa správa čerstvý ženáč?

23. novembra 2016 20:00 / Slovenský šoubiznis
Matej Sajfa Cifra (37) si ešte len prednedávnom vzal za manželku Veroniku Ostrihoňovú (27) a už vystrkuje rožky! Známy zabávač si totiž mierne "uletel" v jednom z vydaní jojkárskej šou - Uhádni môj vek - špeciál, v ktorej spolu s hudobníkom Mariánom Čekovským ukázal svoje schopnosti hádať vek. Podľa očakávaní divákov patrične pobavil a nechýbala ani dávka pikantných poznámok na adresu niektorých zo zúčastnených žien.

Sajfovi a Čekymu učarovali hlavne výstredné slečny, ktoré sa nebáli ukázať svoje prednosti naplno. Z dvojice vyčnieval Sajfa, ktorý sa nevedel udržať na uzde a učinkujúcim predostrel niekoľko komplimentov a návrhov, ktorými ich privádzal do rozpakov.

Jeho pozitívny vzťah k ženám sme si mohli všimnúť najmä v druhom kole, keď si súťažiaci mohli krásnu slečnu prizoomovať, teda obzrieť podrobne zblízka. Sajfa túto príležitosť prijal s veľkým nadšením a patrične si to užíval: ,,Aj tak sa stále takto pozerám” a svoj pohľad hodil na kyprý výstrih súťažiacej, z ktorého nevedel (alebo nechcel) odtrhnúť zrak. To však ešte nevedel, že slečna, ktorá príde v ďalšom kole svojimi prednosťami predčí snáď aj Zuzu Plačkovú. Dokonca sa za ňou rozbehol, aby si ju mohol premerať zblízka. Môžeme však skonštatovať, že sa tomu nemožno čudovať. Len čo na to Veronika, Sajfa?! 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete