Populárnemu slovenskému spevákovi pribudli vrásky na čele. Kvôli financiám. 
Supermusic

Richard Müller - Prišiel o balík peňazí!

23. novembra 2016 16:39 / Slovenský šoubiznis
Na plátna slovenských kín sa prednedávnom dostala snímka zo súkromia slovenského speváka Richarda Müllera, ktorá z veľkej časti opisuje najmä horšie obdobie jeho života. Aj keď Rišo kedysi spieval ,,Už nebudem nahý”, v tomto dokumente je obnažený viac, ako by sa možno očakávalo a najmä, ako by sám chcel.

Napriek tomu, že si prešiel kritickým obdobím, je stále jedným z najuznávanejších slovenských umelcov, naďalej tvorí a žije vo fungujúcom zväzku so svojou manželkou Vandou a 4-ročným synom Marcusom. Tých však tento film nenadchol, práve naopak. Dôkazom toho je rozhorčená reakcia Vandy Wolfovej na sociálnej sieti: ,,Nechcela som sa k dokumentu vyjadrovať, ukazuje človeka, ktorého ani ja, ani Markus nepoznáme. Ale sila bulváru vyvolaná bulvárnosťou filmárov, ktorých Richard vo svojej naivite pustil do svojej blízkosti je tak veľká, že zasahuje do nášho rodinného a osobného života. Človek, ktorý je popisovaný vo filme neexistuje - pokiaľ by takto Richard fungoval, nemohol by mať stovky koncertov, vydať knihu fotografií a platinových CDs. A hlavne by nebol môj muž o ktorého sa môžem oprieť a najlepší otec nášho syna,” píše Vanda.

Zdá sa, že film negatívne ovplyvnil aj viaceré Richardove vystúpenia a tak prišiel o značný obnos peňazí, kvôli čomu si rodina nárokuje odškodné: ,,Práve mi volali z jednej z najväčších bánk, že zvažujú zrušiť Richardove vystúpenia ne ich plese - na základe ohlasu na dokument o Richardovi, ktorý je práve v kinách. Plus padlo niekoľko ďalších VIP vystúpení… Je mi jasné, že negatívna reklama funguje a že sa mnoho z vás na film pozrie, ale dúfam, že jeho tvorcovia sa s nami podelia o zisk z lístkov, aby aspoň čiastočne vykompenzovali finančnú stratu, o ktorú naša rodina nepravdivým filmom prišla,” zakončila svoj status.

 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete