Obľúbená spisovateľka Evita Urbaníková má ďalší dôvod na radosť. Na svet totiž priviedla syna Jakuba. 
zdroj: vipstory.sk

Evita Urbaníková: Porodila tretie dieťa!

17. novembra 2016 01:49 / Slovenský šoubiznis
O tom, že populárna spisovateľka Evita Urbaníková porodila ďalšie dieťa, sa verejnosť dozvedela prostredníctvom sociálnej siete. Na Facebookovom profile Evitinho vydavateľstva sa totiž objavila fotografia, na ktorej je Evita s celou rodinou. Nechýbal ani veľavravný komentár: "Vianočné číslo Evita magazínu prichádza do stánkov už 21. novembra! Na titulke je celá Evitina rodinka. Čerstvo narodený Jakub je tu ešte v brušku. Evita aj drobec sú v poriadku! :)

Radostnú novinu potvrdila zakrátko aj samotná Evita. „Kubko sa narodil včera večer, všetko šlo hladko a štandardne, máme sa dobre, už sa tešíme domov," napísala v SMS portálu topky.sk.

Evitino tehotenstvo bolo častokrát rozoberané a diskutované, nakoľko prišlo už po štyridsiatke, kedy je to podstatne riskantnejšie. Ťažkú hlavu si však z toho nerobila a spravila všetko pre to, aby malý Jakub prišiel na svet zdravý. "Určite nebudem robiť nejaké krkolomné veci a dokazovať si, že to ešte dám a mám na to. Ale v konečnom dôsledku, ak je všetko v poriadku, nemyslím si, že sa niečo pokazí tým, že sadnem do auta a pôjdem k moru," povedala médiám počas leta a zároveň naznačila, či bolo tehotenstvo plánované: "Rozprávali sme sa o tom v tom zmysle, že keď to príde, tak to príde, ale ani jeden tomu neveril. Veď máme dokopy štyri deti, žijeme celkom rýchly život a pod vplyvom médií vieme, že po tridsaťpäťke, ak do seba nepicháte hormóny, pomaly nemožno otehotnieť. Tak sme žili v „klídku“. Pripravená na tehotenstvo som bola tak na jedno percento," povedala Evita týždenníku Šarm.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete