Jaro Slávik má lukratívny flek. Zamestnal ho finančník Mario Hoffmann. 
zdroj: vipstory.sk

JARO SLÁVIK: Nový džob! Končí s Talentom?

16. novembra 2016 19:00 / Slovenský šoubiznis
Z pozície televízneho porotcu to dotiahol na post marketingového riaditeľa v obrovskom športovom komplexe v Šamoríne. Taký je kariérny posun Jara Slávika. Ako zistil portál Fakt24.sk, obľúbená tvár televíznych obrazoviek dostal teplé miestečko v rezorte x-bionic® sphere v Šamoríne, ktoré patrí multimilionárovi Mariovi Hoffmannovi.

"Áno, je to pravda. Už dlhší čas sa venujem športovému marketingu, napríklad v spolupráci s Harlem Globetrotters, organizoval som fight eventy či cyklistickú šou vo Viedni. Jedného dňa som dostal z x-bionic® sphere ponuku, ktorú som chvíľu zvažoval," prezradil portálu Fakt24.sk Slávik.
Ako je dobre známe, autorom a vlastníkom spomínaného multifunkčného rezortu v Šamoríne je známy finančník Mario Hoffmann. Stojí boháč priamo za angažovaním Slávika na post marketingového a eventového oddelenia? "Pán Hoffmann ma predstavil priamo generálnemu riaditeľovi pánovi Mašekovi," doplnil Jaro. Ten považuje svoj nový post za veľkú výzvu. "Je to nový projekt, ktorý ale potrebuje nastaviť isté korporátne pravidlá aby fungoval ako korporácia. Musí platiť fakt, že každý človek je v momente nahraditeľný iným. Klasické matricové riadenie, to tam nie je," neodpustil si drobnú kritiku Slávik, ktorý už vie, na čom ako prvom s novým tímom popracuje. "Je to projekt, ktorý treba intenzívnejšie komunikovať. Je to unikátne miesto, sú tam však detské chyby, čo sa týka marketingu a komunikácie," povedal.

Podľa informácií fakt24.sk, Slávik zaujal miesto po bývalej marketingovej riaditeľke, ktorá v rezorte skončila zhruba pred mesiacom. K tejto pozícii mu však prischla aj práca na eventovom oddelení, čo údajne viacerých prekvapilo. Prehnané reakcie však Slávik vylúčil: "V rezorte sú zvyknutí na dubajských šejkov. Zo Slávika nebol pos*aný nikto!"  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete