Zdenka Predná a Oskar Rózsa sa zosobášili. 
archív

Už sú svoji: Zdenka Predná a Oskar Rózsa sa zosobášili

01. novembra 2016 01:14 / Slovenský šoubiznis
Slovenská speváčka Zdenka Predná a hudobník Oskar Rózsa sa zosobášili. Svoje áno si povedali počas súkromného obradu krátko po 15:00 v sobotu v Evanjelickom kostole v Banskej Štiavnici. Tridsaťdvaročná interpretka tvorí s o desať rokov starším muzikantom pár od marca 2014. Spolu vychovávajú syna Oskara, ktorý sa narodil vlani vo februári.

Zdenka Predná sa dostala do povedomia verejnosti účasťou v prvom ročníku speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar, kde skončila na štvrtom mieste. Dosiaľ vydala štyri albumy - Sunny Day (2005), Zdenka Predná (2007), Srdce z bubliny (2009) a Amulet (2013). So 40-ročným Rózsom vytvorila v roku 2013 projekt Dole dole.

Oskar Rózsa debutoval v roku 1994 na albume Deža Ursínyho Príbeh a odvtedy sa ako hudobník i producent podieľal na tvorbe mnohých ďalších nahrávok. Spolupracuje s mnohými osobnosťami slovenskej hudobnej scény, ako sú napríklad Richard Müller, Marián Varga či Jana Kirschner a niekoľko rokov vystupoval v triu Šeban - Rózsa - Buntaj. Kapelník Oskar Rózsa Partnership Unlimited, s ktorým vystupujú hviezdy slovenského džezu. Píše hudbu pre divadlo i film, venuje sa dirigovaniu vážnej hudby. K jeho najvýznamnejším albumom patrí Hrana - pocta Marekovi Brezovskému z roku 1999, ktorej remastrovaná verzia vyšla v roku 2011.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete