Šmahel sa môže pochváliť naozaj výstavným telom. 
Instagram

Manžel Kalisovej išiel úplne donaha: Toto telo má doma moderátorka! Fotka v galérii...

01. novembra 2016 15:05 / Sexy
Slovenská moderátorka Miriam Šmahel Kalisová sa teda má. Doma má totižto hotového Adonisa. Jej manžel, model a fitnes tréner Martin Šmahel sa môže pochváliť výstavným telom, na ktorom denne maká vo fitku. Dokonale vysekané svaly predviedol aj na fotografiách, ktoré síce vznikli už pred dvomi rokmi, verejnosť ich mohla vidieť až nedávno. Šmahel sa nevyzliekol iba tak, dôvodom je charita.

Na Slovensku sa totiž rozbieha projekt, ktorý je v zahraničí veľmi populárny. Ide o The Fashion Awards, ktorý môžeme voľne preložiť aj ako Oscar v oblasti módy. Organizátorkou je mama známeho tanečníka Filipa Jankoviča. Jana Jankovičová sa rozhodla tento projekt priniesť aj k nám a aj preto vznikli fotografie, na ktorých vzliekla niekoľko slovenských športovcov. V rámci súťaže ocenia najlepších z najlepších v oblasti módy, štýlu a krásy.

Mladé talenty z Česka a Slovenska môžu zabodovať v jedenástich kategóriách: Fotograf roka, Make-up artist roka, Hairstylista roka, Módny bloger roka, Stylista roka, Dizajnér roka, Objav roka, New Face roka, Topmodelka roka, Model roka a Módna ikona roka. Z každej kategórie vyberie porota trojicu najlepších. Pre víťaza je prichystaná naozaj lukratívna výhra, pretože svoje umenie predviedie na Týždni módy v Londýne a New Yorku.

Fotografie sa prezentovali na známej párty WBW, ktorú organizuje eventová agentúra Cherry and Cherry a tieto fotografie mohli tak návštevníci vidieť vôbec po prvýkrát. Športovci totiž pózovali náhí s modelkou a výťažok z predaja pôjde na dobročinné účely. "Fotografie vznikli pred dvoma rokmi, no verejnosť ich mohla vidieť po prvýkrát práve na párty WBW. Tieto umelecké akty vznikli v rámci charitatívneho projektu, ktorého výťažok šiel na podporu detskej kliniky v Prahe," povedala Jankovičová.

Pre charitu sa vyzliekol tenista Ivo Klec, niekoľkonásobný majster sveta v karate Roman Volák, volejbalista Martin Jankovič, slalomár Matej Beňuš, model Martin Šmahel a tiež Filip Jankovič. 
📷
5 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Jasný odkaz Macrona Veľkej Británii: Nedá sa byť

Celebrity

Prominentná svadba na Bali: Slovenská rapová scéna

Štýl

Objavili dve doteraz neznáme skice od Vincenta van