Ľubo Gregor momentálne bojuje o život v bratislavskej nemocnici. 
TV Markíza

Známy herec a spoluzakladateľ Markízy Ľubo Gregor: Leží v kóme, bojuje o život!

17. septembra 2016 14:12 / Slovenský šoubiznis
Slovenský herec Ľubo Gregor zvádza momentálne najťažší boj svojho života. Podľa informácií, ktoré ako prvý priniesol týždenník Život, leží herec v nemocnici, kde bojuje o život. Je dokonca v kóme a jeho vyhliadky vôbec nevyzerajú rúžovo. Čo sa vlastne stalo?

Podľa správ, ktoré sa do médií dostali, prekonal Gregor silný infarkt a tiež mozgovú príhodu. Začiatkom týždňa ho preto museli okamžite previesť do nemocnice. Náročná operácia si vyžiadala svoju daň a herec teraz urputne bojuje o život. Problémy mu však spôsobuje aj fakt, e leží v kóme, z ktorej sa zatiaľ neprebral. "Momentálne je v bezvedomí na riadenom dýchaní. Ľubo má štyri bajpasy. Nemá sa dobre, pevne veríme, že sa z toho dostane," prezradil jednému zo slovenských denníkov zdroj z okolia herca.

Gregor bol v minulosti blízkym priateľom Pavla Ruska. Práve s ním v roku 1996 založil našu najsledovanejšiu televíziu Markíza. Okrem toho sa preslávil aj ako otec Furas v slovenskej verzii súťaže Pevnosť Boyard. Naposledy sa objavil v markizáckom nie veľmi úspešnom seriáli Kukučka. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete