Popovič v poslednom období rapídne priberá. 
Profimedia

Tučnučký a vypapkaný Popovič: Prečo spevák takto priberá? Barbora, zastav to...

19. augusta 2016 17:38 / Slovenský šoubiznis
Spevák Tomi Popovič nikdy nepatril k svalnatým spevákom, ktorý sa v klipe odhaľuje do pol tela a ukazuje tehličky na bruchu. V poslednom období, by sme mu to však radšej ani neradili...Tomi, čo tak trochu fitka? Slovenský spevák Tomi Popovič sa zrejme rozhodol, že už mi nezáleží na tom, ako vyzerá. V spoločnosti sa síce neobjavuje veľmi často a dôvod jeho absencie na rôznych párty je zrejme ten, že sa hanbí.

Nedávno, keď jeho partnerka, sexy moderátorka Barbora Rakovská oslavovala spolu s dvojičkami Twiins okrúhlu tridsiatku, prišiel aj spevák. Všetci však pri pohľade na jeho nový výzor neverili vlastným očiam. Popovič totiž pribral niekoľko kilogramov. A aj keď nikdy nemal postavu Jána Koleníka, štíhly bol. Žeby mu zachutila domáca strava Rakovskej? Alebo si skôr obľúbil hamburgery, keď je v Amerike?

Popovič totiž často odlieta za veľkú mláku, kde nikto nevie, čo vlastne robí. Či sa len tak fláka, alebo tvorí nejakú hudbu, prípadne spolupracuje so zahraničnými muzikantami. To vie len on sám. Určite však navštevuje fast foody, v ktorých si dopraje zrejme aj nezdravé jedlá. Respektíve si tam dopraje prevažne vysokokalorické pokrmy. Aspoň podľa jeho najnovšieho výzoru to tak vyzerá. Plnšie líčka, dvojitá brada, rysujúce sa zväčšené prsné svaly, ktoré však rozhodne nie sú od dvíhania činiek...Tomi jednoducho poriadne nabral na váhe. A aj keď posledné roky je plnší, takto zrejme ešte nevyzeral. Nie je to tak dávno, čo sa dokonca súdil kvôli kreslenej postavičke Smažáčika, ktorá vyzerala ešte obéznejšie. Popovič sa s jej autorom Jakubom Kronerom dostal až pred sudcu, práve pre výsmech zo slovenského speváka.

V reálnom živote by mal Tomi prehodnotiť svoj postoj k fitnes centru. Buď by sa mal začať aspoň trochu hýbať a tým nemyslím ehýbať rukami, keď si dáva do úst hamburger, ale normálne hýbať. Občas beh, občas bicykel, a tak ďalej. Inak sa môže rýchlo stať, že sa mu zväčší konfekčná veľkosť ešte o niekoľko čísel. A to kamera a fofoaparáty pridávajú ešte 5 kíl navyše. Otázne je, koľko ich zaberalo Popoviča na oslave jeho lásky Rakovskej. Aj v tomto smere je však veľkou záhadou, ako to medzi sebou vlastne majú. Nie je to tak dávno, čo sa na verejnosti objavili informácie o tom, že to v ich dlhoročnom vzťahu škrípe. 4 roky späť sa dokonca skloňovalo meno Tomi Popovič s neverou. Vtedy to spevák zahral do outu a povedal, že sexy brunetka je iba jeho náruživou a veľmi vytrvalou fanúšičkou a nič viac medzi nimi nie je. Tomi, treba trochu zhodiť, aby po tebe tie dievčatá ešte išli.... 
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete