Chren s Čongrádyovou sa budú brať v kaštieli v Tomášove. 
Profimedia

Exmilenec Podzámskej Chren: Bude sa ženiť s vdovou po mafiánovi Čongrádym!

06. augusta 2016 12:26 / Slovenský šoubiznis
Tanečník Matej Chren podľa jeho vlastných slov vždy inklinoval k starším ženám. Výnimkou nie je ani jeho terajší vzťah s Lindou Čongrádyovou, ktorú si onedlho plánuje vziať za ženu.

Čongrádyová nie je slovenskej verejnosti neznámou ženou. Je to vdova po mafiánovi Petrovi Čongrádym, ktorého zastrelili v septembri roku 2014. Chren sa dal dokopy s Lindou pomerne rýchlo po rozchode s herečkou Elenou Podzámskou. S tou tvoril pár 5 rokov. Teraz sa však zdá, že našiel naozaj šťastie po boku manželky kedysi jedného z najobávanejších bossov slovenského podsvetia.

To, že sa Chren a Čongrádyová plánujú zosobášiť, potvrdil pre týždenník Plus7dní aj známy tanečník, ktorého preslávilo účinkovanie v šou Let's Dance na Markíze. "Áno, je pravda, že sa blíži náš svadobný deň," povedal Chren. A rozhodne nepôjde o nejakú obyčajnú svadbu na úrade. Chren sa so svojou nastávajúcou plánuje oženiť v luxusnom kaštieli v Tomášove. "Všetko organizujeme s Lindou spoločne a naše predstavy sa vo všetkom zhodujú. Svadba bude na nádhernom romantickom mieste a tešíme sa, že si tento deň spoločne s nami užijú naše rodiny aj priatelia," dodal Chren.

Kaštieľ v Tomášove patrí k jedným z najluxusnejších a svadbu tam mal nejeden prominent. Podľanašich informácií, je navyše veselka na tomto mieste poriadne mastnou záležitosťou a vyjsť može až na desiatky tisíc eur. A to zrejme hrozí aj v prípade Chrena s Čongrádyovou, keďže neplánujú malú hostinu. "Takže o malej svadbe sa nedá hovoriť. K zoznamu hostí by sme sa neradi vyjadrovali, pretože nechceme narúšať ich súkromie," povedal na záver sympatický tanečník.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete