Na Jojke sa chystá niekoľko zmien. 
archív VIPstory.sk

Jojka ide tvrdo po krku Markíze: Mňahončák na Kolibe, vracia sa Stanke aj exmanželka Kronera!

20. júla 2016 00:00 / Slovenský šoubiznis
Jesenná televízna sezóna sa blíži a súboj televízií je na spadnutie. Jojka aj Markíza si preto pripravujú niekoľko tromfov, ktorá vytiahnu už o pár týždňov. Nám sa podarilo zistiť zaujímavé detaily dvoch nových seriálov, ktoré plánujú vysielať na Kolibe...

Novinky Jojky sa volajú Hotel a Strih. Okrem toho, že televízia staví na staré známe tváre, objavia sa aj nové hviezdičky, ktoré budú chcieť zaujať svojim talentom. Hlavnou postavou seriálu Strih je Monika Horváthová, ktorá stvárni Viku. Tá príde do mesta pomstiť svoju sestru a zapletie sa do siete intríg. Jej partnerom je Marek Geišberg, no hlavu jej zamotá aj jeden z hlavných hrdinov seriálu Búrlivé víno Martin Mňahončák. Chystá sa teda prestup roka?

Všetko záleží na tom, či sa zo seriálu Strih stane úspešná súčasť jojkárskeho vysielania, alebo pôjde o jeden z prepadákov jesene. Zaujímavosťou je aj angažovanie Dášy Mamby Šarközyovej, ktorá podľa našich informácií získala veľmi dôležitú úlohu v novinke Jojky. "Podrobnosti o seriály sú prísne strážené, no Mňahončák tam určite bude. Je jednou z dvoch hlavných mužských postáv. Ak by sa seriál uchytil, zrejme bude zvažovať koniec v Búrlivom víne. Predsalen tam hrá už veľmi dlho a čísla v posledných mesiacoch neboli veľmi dobré," prezradil nám zdroj z jojkárskeho štábu.

Druhou novinkou v ponuke televízie na Kolibe je seriál Hotel. Ako už názov napovedá, ide o život v hoteli a dej sa bude točiť práve okolo tohto odvetvia. Okrem toho, že sa v hlavnej úlohe manažéra predstaví obľúbený herec Milo Kráľ, epízodnu postavu si zahrá aj exmanželka Jana Kronera Lenka Košická. V jej prípade pôjde po dlhej dobe o návrat na televízne obrazovky. Naposledy si zahrala v seriáli RTVS Tajné životy. "Lenka bude mať menšiu úlohu, no pri seriáloch nikdy neviete, ako sa to vyvinie. Všetko záleží od sledovanosti. Hlavnú úlohu si však po dlhšej dobe zahrá Rišo Stanke, ktorý bude stvárňovať šéfkuchára," dodal náš zdroj. Zdá sa teda, že prípravy na novú sezónu sú v plnom prúde. Či sa niektorý zo seriálov uchytí a stane sa súčasťou nášho programu, ukáže až čas. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete