Edlingerová vyhrala šou Miliónový tanec. 
tv joj

FOTO v GALÉRIÍ: Ako dnes vyzerá viťazka Miliónového tanca? A kam sa stratila?

17. marca 2015 09:00 / Slovenský šoubiznis
Presne pred desiatimi rokmi televízia JOJ odpálila reality šou Miliónový tanec. Jeho víťazkou sa vtedy stala Daniela Edlingerová, ktorá okrem milióna slovenských korún, získala aj mesačné štipendium na Brodwayi. Ako však dnes vyzerá? A kde vlastne žije? My sme ju našli...

Edlingerová si vo svojom profile na sociálnej sieti uvádza, že jej terajším bydliskom je slnečné Los Angeles. A aj podľa fotiek to vyzerá tak, že veľkú časť roka trávi Daniela práve za veľkou mlákou. Na rodný kraj však nezabudla.

Stále sa venuje tancu a zrejme ju dokáže dobre uživiť. Keď sa však vráti na Slovensko, organizuje rôzne tanečné kurzy vo svojej škole Dada Dance School vo Zvolene.

Pri pohľade na jej aktuálne fotografie je jasné, že Edlingerová starne do krásy. Vyzerá dokonca lepšie, ako keď účinkovala v reality šou.

Šou Miliónový tanec bola akýmsi pokračovaním jej predchodcu Miliónové dievča. Pred desiatimi rokmi vtedy vo finále porazila Daniela svoju najväčšiu rivalku Melániu Kasenčákovú, keď získala iba o tri desatiny viac hlasov.  
📷
3 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete