Gregorová a jej nový priateľ. 
Instagram

Rozbila Gregorová rodinu? Našla si zajačika, ktorý je o 32 rokov mladší! Je ženatý a má deti...

24. júna 2016 00:00 / Slovenský šoubiznis
Konečne je opäť šťastná, no musí čeliť útokom. Herečka Hana Gregorová si našla podstatne mladšieho partnera, no žiari ako nikdy predtým. Navyše jej to médiá dávajú poriadne vyžrať.

Slovenská herečka prišla pred 4 rokmi o lásku svojho života, herca Radka Brzobohatého. Odvtedy sa po jej boku žiadny muž neobjavil, ani to nevyzeralo tak, že by sa s niekým mala dať dokopy, prípadne s mužom randila. Denník Blesk však priniesol ako prvý informácie o tom, že je matka speváka Ondreja Brzobohatého opäť šťastná. kto by si však myslel, že si našla vekovo príbuzného partnera, ostal by prekvapený. "Chcem povedať, že keď má chlap o 40 rokov mladšiu ženu, tak ho všetci obdivujú aké je to úžasné, a keď je to naopak, tak je to hrozné," Hana Gregorová.

Gregorová totižto randí s o 32 rokov mladším partnerom, ktorý má byť podľa informácií českých médií dokonca ženatý otec rodiny. Napriek tomu pri ňom herečka doslova kvitne pred očami. Jeho zamestnaním je práca u telefónneho operátora a dokonca skúšal šťastie v modelingu a bol jedným z účatníkov šúťaže Muž roku. Paradoxom je, že má rovnaké meno ako Gregorovej syn, teda Ondrej.

Na otázky týkajúce sa novej lásky síce Gregorová neodpovedala, no v podstate ich nepriamo potvrdila. "Ja k tomu nechcem nič hovoriť, len chcem povedať, že keď má chlap o 40 rokov mladšiu ženu, tak ho všetci obdivujú aké je to úžasné, a keď je to naopak, tak je to hrozné a každý sa nad tým pohoršuje. Takže len toľko. A ja si myslím, že ženy v mojom veku mi veľmi dobre rozumejú, o čom hovorím," povedala Slovenka. A my jej prajeme, nech je šťastná, aj keď v núručí mladšieho milenca. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete