Zlatica a Patrik Švajdovci dovolenkujú v Ománe. 
archív Z. Švajdová - Puškárová

Švajdovci na letnej dovolenke! Po fiasku s prehnanou retušou, tentoraz bez makeupu! Čo poviete na Zlaticu?

28. mája 2016 14:21 / Slovenský šoubiznis
Vymenili Turecko za luxusnejší a čoraz viac obľúbenejší Omán. Zlatica Puškárová sa s manželom Patrikom Švajdom rozhodli stráviť letnú dovolenku už teraz. Vybrali sa preto k moru, ako inak nechýbal ani ich syn Leo. A po minulorčnom fiasku, kedy si najmä moderátorka zlízla vlnu kritiky za prehnanú retuš, to vyzerá tentoraz na úplne inú kávu.

Zlatica uverejnila fotografie aj na sociálnej sieti. Slnko, more, pláž a sladké ničnerobenie. Tak vyzerá rodinná dovolenka Švajdovcov. Zdá sa, že si spoločné medové týždne po minuloročnej svadbe užívajú až dnes. Keďže u nich bolo zvykom, že na svoje dovolenky berú vždy celú rodinu, je prekvapením, že sú iba s Leom.

Navyše sa po niekoľkých sezónach v Turecku v rezorte s názvom Titanic rozhodli pre zmenu. A výber padol na exotický Omán, ktorý začína byť medzi turistami čoraz obľúbenejší. Výnimkou nie sú ani Švajdovci, ktorí si už niekoľko dní túto krásnu krajinu užívajú.

Fotky síce pôsobia veľmi pekne, no zrejme si pre istotu tento rok photoshop Zlatica nechala doma. Alebo si povedala, že je čas ukázať sa aj v inom svetle, ako len nalíčená a vždy dokonale upravená moderátorka na obraze. Preto neváhala a zverejnila dokonca snímku, kde je úplne bez makeupu.

A musíme povedať, že vyzerá naozaj dobre. Aj bez nánosu líčidiel má výrazný úsmev, ktorý je v prípade blondínky jej dominantnou črtou. A oceňujeme aj fakt, že tentoraz sa retušujúcej aplikácii vyhla a ukázala fotky bez dodatočných úprav. No, možno nejaké to svetielko upravené je, že Zlatka...? 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete