Verešová na Plese v opere v Pištejovej v róbe! 
Facebook

Jasný odkaz Verešovej! Módna návrhárka Pištejová urobila to, čo nečakal takmer nikto!

14. mája 2016 00:15 / Slovenský šoubiznis
Tak a je to tu! Modelka Andrea Verešová akosi neprekusla to, že nebola na českom Plese v opere a nemohla sa predviesť v luxusnej róbe. Tú jej do istého času zabezpečovala jej dvorná návrhárka Jana Pištejová, ktorej chodila všetky prehliadky, ktoré dovtedy organizovala. Potom prišla zmena, prehliadka v Aquacity Poprad, kde zahviezdila Simona Krainová. A tam sa začala, mierne povedané, menšia vojna v slovensko - českom šoubiznise. Teraz navyše Verešová dostala poslednú ranu...

Simona Krainová od minulého roka spolupracuje s Pištejovou, nosí jej šaty, predvádza na jej prehliadkach a pre Verešovú to znamenalo stopku v prípade ich spolupráce. Zrejme to nevedela prekusnúť a preto po Plese v opere poslala do médií zvláštny odkaz, ktorý sa nestretol s príliš vrúcnym prijatím. "Simonu mám rada, je to krásna žena a v šatách od Pištějovej nepochybne vyzerá krásne a je zaslúženou kráľovnou plesu. Teší ma, že som sa stala pre iné inšpiráciou a opakujú po mne. To je pre mňa najväčšie víťazstvo a zadosťučinenie," povedala vtedy Andrea.

A teraz, pol roka po prvej spoločnej prehliadke Krainovej a Pištejovej urobila módna návrhárka zásadný krok. Fotku s Verešovej na svojej oficiálnej stránke vymenila. A kto na nej po novom svieti? Samozrejme, že Krainová. To musí byť pre Verešovú poriadne drsné vytriezvenie. Spolupráca sa teda zrejme definitívne skončila. Aj na otváračke hotela vo Vysokých Tatrách, práve Pištejová žúrovala celý večer s Krainovou.

"Keďže so Simonou momentálne spolupracujem, je logické, že nás je aj viac vidieť. A nie nadarmo sa hovorí, že zmena je život. Myslím, že zmena profilovej fotografie o ničom nevypovedá. Spolupráci s Andreou sa navyše v budúcnosti absolútne nebránim," povedala pre VIPstory.sk Pištejová.  
📷
3 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete