Spice Girls v časoch ich najväčšej slávy. 
Facebook

Spice Girls sú späť! Pozrite sa na speváčky našej mladosti dnes! Takto sa zmenili...

12. mája 2016 00:00 / Zahraničný šoubiznis
Legendárna skupina Spice Girls kedysi valcovala hitparády. Každá z ich skladieb bola hitom, dievčatá zarábali obrovské peniaze a svet im ležal pri nohách. Potom prišiel odchod Geri Halliwell a pomalý koniec celej kapely. Niekoľkokrát sa ešte dali dokopy, ale nevydržalo im to ani rok. Teraz sa zdá, že by to opäť raz mohlo vyjsť, minimálne v trojici. Geri, Emma a Mel B sa stretli a vyzerajú lepšie ako kedysi.

V trojici by im to asi už tak nespievalo ako pred pár rokmi, no rozvíriťvody svetového hudobného biznisu by snáď ešte mohli. Všetky pokope naposledy vystupovali na záverečnom ceremoniáli Olympisjkých hier v Londýne. To bolo ešte v roku 2012.

Vtedy zožali obrovské ovácie a najväčšia túžba ich fanúšikov bola, aby spoločne opäť vystupovali. Objavili sa síce správy, že by to mohli dať dokopy kvôli výronému turné, ale to sú skôr zbožné priania ich verných, ako reálna možnosť na realizáciu.

Dôvodom je najnamyslenejšia z pätice dám, Victoria Beckham, ktorá má momentálne svoj biznis v oblasti módy, z ktorého si urobila doslova svetoznámu a uznávanú značku. Nedávno navyše otvorila svoj prvý butik a po jej veciach sa idú celebrity doslova potrhať.

Ani to však nebráni ostatným spajskám v tom, aby udržovali priateľské vzťahy aj po rokoch. A musíme uznať, že im to poriadne sekne. Vyzerajú dokonca lepšie, ako keď vypredávali najväčšie koncertné haly po celom svete. Dozreli, stali sa z nich matky a manželky a zrejme si uvedomili, že imidž sladkých bábik je za zenitom. Prekvapia nás Spice Girls ešte nejakým koncertom? Uvidíme... 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete