Tieto paličky speváčka predviedla na sociálnej sieti. 
Facebook

Strach o slovenskú speváčku! Tieto nožičky vyzerajú ako od anorektičky! Preboha, čo to so sebou porobila?

05. mája 2016 00:00 / Slovenský šoubiznis
Jej výzor naháňa strach! Slovenská speváčka, ktorá už niekoľko rokov žije za veľkou mlákou na Floride mala v poslednom období postavu, s pár kilami navyše. Teraz sa ale Barbara Haščáková predviedla vo forme, v akej sme ju už dávno nevideli. Napriek tomu, že evidentne schudla, vyzerá naozaj až nezdravo štíhla. Najmä jej nohy hovoria jasnou rečou - tu niečo nie je v poriadku.

Haščáková v posledných rokoch prešla naozaj turbulentným obdobím. Smrť otca ju na nejaký čas doslova paralyzovala a dokonca skončila v Bratislave na psychiatrii. Hospitalizácia, ktorú podstúpila na nej zanechala stopy, vyzerala strhano a zrejme aj užívanie liekov sa podpísali pod to, že pribrala niekoľko kilogramov. To je už ale minulosť.

Haščáková nabraté kilá schudla, tentoraz to ale prehnala. Buď je za jej chudnutím iba diéta, alebo má speváčka naozaj vážne problémy. Práve problém s príjimaním potravy sa v prípade Barbary skloňuje najčastejšie. Haščáková v posledných rokoch zapĺňa stránky bulváru viac svojimi škandálikmi, ako speváckymi výkonmi.

A to jej v minulosti predpovedali obrovskú kariéru, kedy vyhrala zlatého slávika, spievala v megaúspešnom duu MC Erik a Barbara a mala našliapnuté na naozaj hviezdne úspechy. Ona sa ale rozhodla, že odíde za veľkú mláku, kde však po nej doslova neštekne ani pes. Vystúpenia síce nejaké má, ale vypredané haly, na aké bolazvyknutá na Slovensku to rozhodne nie sú.

Navyše sa na jej spevácke výkony objavili dokonca aj nenávistné komentáre, že nedokázala odohrať ani jeden koncert, pôsobila zmätene a niekto o nej začal šíriť šialenú správu, že zomrela. Či je s Haščákovou všetko v poriadku, alebo má nejaké osobné problémy, ktoré rieši drastickou diétou, vie len ona sama. Snáď sa ešte niekedy dá dokopy a predvedie to, na čo sme u nej boli zvyknutí. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete