Varholíková sa svojich pracháčskych mnierov nezbavila ani v base! 
Profimedia

Spoluväzenkyňa prehovorila! Maniere, zmena imidžu a poriadne luxusné balíčky od rodiny!

04. mája 2016 00:00 / Slovenský šoubiznis
Prominentná dcérenka Eva Varholíková Rezešová si už nejaký ten piatok odpykáva trest v budapeštianskej väznici. Tam sa dostala po rozhodnutí súdu, kedy ju poslal do basy za usmrtenie 4 ľudí na maďarskej diaľnici. Napriek tomu, že je ďaleko od domova, bez vymožeností bohatej košickej rodiny Rezešovcov, maniere z čias pobytu medzi smotánkou si ponechala. Aspoň to tvrdí väzenkyňa, ktorá s ňou bola v rovnakej base.

Informácie, ktoré priniesol portál pluska.sk, hovoria jasnou rečou. Začiatky v base pre košickú boháčku, ktorej životnou náplňou boli večierky, alkohol a neviazaná zábava, boli poriadne drsné. Dokonca mala maniere a od rodiny si nechala posielať luxusnú kozmetiku. Inú odmietala používať. Zároveň však žena, ktorú nedávno prepustili priznáva, že si Varholíková nakoniec zvykla a aj maniere časom odišli. Dokonca sa so svojimi spolutrestankyňami skamarátila a tí jej hovoria familárne Evi.

Naučila sa po maďarsky, anorektickú postavu si mierne vypapkala, aj kěd podľa slov ženy z maďarskej basy je stále štíhla. Zmenou prešiel aj jej imidž. Vraj si zafarbila vlasy na hnedo. Kto by si myslel, že jej peniaze zabezpečia špeciálne zaobchádzanie ako v rukavičkách, poriadne by sa sekol. Varholíková vstáva tak, ako ostatné ženy vo väzení. Budíček je o šiestej ráno a potom sa začína šichta v krajčirskej dielni, kde musí pracovať aj ona. Napriek tomu, že je v base, za svoju prácu dostáva peniaze.

Určite to ale nie sú sumičky, na aké bola ako prominentná dcéra a dedička rezešovského impéria zvyknutá. Dopravná nehoda na maďarskej diaľnici sa odohrala ešte v auguste roku 2012, kedy pri šialenej jazde napálila pod vplyvom alkoholu Varholíková do bieleho Fiatu, ten následne narazil a v plameňoch uhoreli 4 ľudia. Traja z posádky zahynuli na mieste, jedna žena zomrela v nemocnici na následky poranení. Súd v Maďarsku vyvolával veľké emócie a aždý čakal na rozsudok, ktorý bol v prípade pracháčky poriadne milosrdný, oproti tomu, že svojou bezohľadnou jazdou spôsobila smrť 4 ľudí. Nakoniec si v base posedí v base 9 rokov, po uplynutí dvoch tretín svojho trestu môže požiadať o podmienečné prepustenie. Či jej súd vyhovie, je však otázne. Rodine mŕtvych totižto ich príbuzných už nikto nevráti... 
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete