Druhá séria šou Tvoja tvár znie povedome je na spadnutie. 
Tv Markíza

V druhej sérii markizáckeho hitu aj prominentní milenci! Plus, kompletný zoznam účinkujúich!

03. mája 2016 00:00 / Slovenský šoubiznis
JE TO TU! Markizácky jarný hit Tvoja tvár znie povedome, bude na jeseň pokračovať. Druhá séria je logickým krokom televízie, keďže show nemala absolútne žiadnu konkurenciu a valcovala v dni, kedy sa vysielala svoju konkurenciu. A v Záhorskej idú po ďalších rekordoch naozaj silnými zbraňami. Okrem toho, že obmenili účinkujúcich, stavili aj na miernu kontroverziu. Angažovali totžto prominentných milencov.

Mirka Partlová a Patrik Vyskočil spolu tvoria pár už niekoľko mesiacov. Práve Vyskočil mal stáť za rozpadom jej niekoľkoročného vzťahu s Petrom Cmoríkom. Aspoň tak písali niektoré médiá, podľa našich informácií bola kríza vo vzťahu herečky a zlatého sláika dlhodobejšou záležitosťou. Ale to už sme odbočili. Kto všetko sa okrem dvoch aktérov objavia na jeseň v naozaj vydarenej šou? Napríklad Zuzana Vačková, Mária Čírová, Lenka Vavrinčíková, Sväťo Malachovský, Martin Harich a prekvapením je opätovné angažovanie Andreja Bičana.

V Markíze si zrejme povedali, že sa im osvedčil model aký fungoval na jar, preto si do šou prizvali jednu svoju tvár, ktorá nie je až taká známa. Zatiaľ čo v prvej sérii vystrelil Viktor Vincze, tentoraz vkladajú nádeje do Vavrinčíkovej. Rovnako našli jedného humoristu v postave Malachovského. A keďže Biča fungoval na divákov veľmi dobre, dali mu opätovnú šancu. Rovnako aj Martin Harich nahradí ako exsuperstárista víťaza Lukáša Adamca. Veď prečo meniť niečo, čo išlo ako dobre namazaný stroj?

Veľmi dobrým krokom, ktorý z hľadiska bulváru kvitujeme je práve duo Partlová Vyskočil. „Veľmi sa mi páči tento projekt a vzhľadom na to, čomu sa venujem, je mi aj veľmi blízky. Teším sa na celú partiu ľudí a proces tvorenia. Verím, že ma to opäť niekam posunie," povedala pre portál tvnoviny.sk Mirka a jej súčasný frajer ju doplnil. „Práve, keď sme skúšali v divadle, môj kolega Luky Adamec nakrúcal prvú sériu šou „Tvoja tvár znie povedome“ a bol absolútne nadšený z toho, aká tam je výborná zábava a aká je to skvelá šou. Teším sa na to a aj na to, že si zaspievam piesne legendárnych interpretov.“ Zdá sa teda, že sa je v druhej sérii na čo tešiť. 
📷
2 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete