Jakubisková prehrala boj o nemalé peniaze. 
archív vipstory.cz

Známy herec zo ZOO vysúdil na Deane Jakubiskovej skoro 50 tisíc eur! A teraz na ňu poslal exekútorov!

21. apríla 2016 00:00 / Slovenský šoubiznis
Hovorí sa, že na každého raz príde a ako sa zdá, na producentku a herečku Deanu Jakubiskovú už došlo. Herec známy zo seriálu ZOO Milan Bahúl poslal jej firmu na súd. A dokonca uspel. Peniaze ale stále nemá, a tak prišiel na rad exekútor. A s tými má známa dvojica už tiež nejaké tie skúsenosti. Kedy sa kolotoč finančných problémov konečne skončí?

Ako informoval Nový Čas, ide o vyplatenie provízie Bahúla za film Nejasná správa o konci sveta. Spor sa ťahal neuveriteľných 17 rokov. Manželia Jakubiskovci mali hercovi zaplatiť približne takmer 17 tisíc eur, no za túto dlhú dobu tá sumička poriadne narástla.

S úrokmi je to pre Bahúla tak až neuveriteľných 60 tisíc eur. A tú by mali obaja zaplatiť. Nejde to však tak ľahko, ako sa na prvý pohľad zdalo. "Obvodný súd vyriekol verdikt v môj prospech, ale protistrana sa odvolala na krajský súd. Ten vlani na jeseň potvrdil rozsudok a odvolanie protistrany zamietol. Do dnešného dňa mi firma Jakubisko film nezaplatila ani cent a vzniklo exekučné rozhodnutie "povedal Bahúl pre Nový Čas.

Jakubiskovci vedú niekoľko sporov ohľadne financií. Uvidíme, či sa Bahúl ako prvý dočká finančnej satisfakcie, ktorú mu v konečnom dôsledku odklepol aj samotný súd. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete