Hlavní predstavitelia v časoch, kedy sa úspešná telenovela nakrúcala. 
Facebook

Pamätáte si na telenovelu Macocha? Hlavní predstavitelia po rokoch! Takto sa zmenili...To ako vyzerajú nepochopíte!

20. apríla 2016 00:06 / Film a seriál
Návraty k populárnym telenovelám sú vždy vďačnou témou, najmä na Slovensku, kde tieto seriály patria k najsledovanejším. Preto vám ukážeme, ako si dnes žijú dve hlavné hviezdy z Macochy. Hlavnú úlohu si v tomto seriáli zahrala nekorunovaná kráľovná telenoviel Victoria Ruffo, známa to Jednoduchá Mária a kráľ César Évora. Dvojica sa nedávno stretla opäť po dlhšej dobe a neuveríte, ako sa zmenili - nezmenili. Čo vlastne dnes robia?

Victoria Ruffo ako Mária Fernandézová
Seriál začína tým, že je Mária vo väzení a pyká za zočin, ktorý nespáchala. Po podmienečnom prepustení sa rozhodla vrátiť k svojmu exmanželovi Estebanovi, ktorý povedal ich spoločným deťom, že je mŕtva. Vzniká množstvo nových intríg a medzi hlavnou dvojicou sa prebudia city, ktoré chceli obaja pochovať. Victoria Ruffo odštartovala svoju kariéru v telenovele Jednoducho Mária. Tá sa vysielala aj u nás a bola prvou telenovelou, ktorú sledovali státisíce divákov. V roku 1991 sa vydala za komika Eugenia Derbeza. 14. apríla 1992 sa im narodil syn José Eduardo. Po piatich rokoch sa rozviedli. 9. mája 2001 sa vydala za mexického politika Omara Fayada Menesesa. Neskôr sa im narodili dvojičky Victoria a Anuara.

César Évora alias Esteban San Román
Máriin manžel, ktorý na ňu zanevrel potom, ako skončila vo väzení sa snaží potlačiť city, ktoré po návrate jeho životnej lásky opäť vyplávali na povrch. Napriek veľkej snahe sa mu to nepodarí a k Márii sa opäť vráti, aj keď ich cesta za šťastím bude ešte veľmi tŕnistá. V reálnom živote patrí práve Évora k popredným predstaviteľom hrdinov v mexických telenovelách. Pôvodom Kubánec utiekol v roku 1992 do Mexika a odvtedy sa objavuje v seriáloch z tejto krajiny neustále. Má za sebou desiatky postáv, či už statočných hrdinov, alebo zákerných zloduchov. Práve s Ruffo vytvorili jeden z najobľúbenejších párov a telenovela Macocha sa stala v Južnej Amerike obrovským hitom. Jeho manželkou je Susana Gonzales, s ktorou majú deti Carla, Rafaela a Marianu. Vo voľnom čase César rád číta knihy a surfuje po internete. Medzi jeho obľúbené športy patrí volejbal a plávanie. 
📷
2 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete