Linda Evangelista 
Profimedia, Facebook

Pozrite, ako dnes vyzerá topmodelka, ktorá kedysi za menej ako 10 tisíc dolárov ani nevstala z postele!

20. apríla 2016 00:05 / Zahraničný šoubiznis
Bývalá kanadská supermodelka a autorka legendárnej hlášky: "Za menej ako desať tisíc dolárov ani nevstanem," publikovanej roku 1990 v rozhovore magazínu Vogue, v máji oslávi už 51 rokov. Z generácie najslávnejších topmodeliek 90. ​​rokov síce patrí medzi tie staršie, ale rozhodne nie o toľko, ako by sa po vizuálnej stránke mohlo zdať. Veď taká Cindy Crawford (50) je len o pár mesiacov mladšia, no vyzerá stále dokonale.

Linda Evangelista sa na rozdiel od svojich kolegýň stiahla do uzádia a modelingu sa venuje už len veľmi sporadicky. Tu a tam síce nafotí nejakú kampaň, ako napríklad vlani, keď sa stala tvárou parfumu Fresh Couture de Moschino, výsledné fotografie však nemajú s realitou príliš spoločného.

Evangelista, ktorá bola svojho času vďaka svojim mačacím očiam podobná k Sophii Loren či Gine Lollobrigide, si minulý týždeň so synom privolala taxi v newyorskom West Village. Dnes desaťročný Augustin je synom francúzskeho miliardára Françoisa-Henriho Pinaulta, ktorý len tri mesiace po rozchode s ňou začal chodiť so svojou súčasnou manželkou Salmou Hayek a o syna sa nikdy nezaujímal.

Evangelista dlho tajila, kto je otcom jej syna, ale v roku 2011 sa obrátila na súd a po Pinaultovi požadovala 46 tisíc dolárov mesačne. Bývalá dvojica sa nakoniec dohodla mimosúdne. 
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete