Kollár a Štofaníková sú na nože kvôli uch spoločnému synovi. 
Profimedia, Facebook

ŠOK od jednej z Kollárových matiek: Boj o syna Štofaníkovej! Jej muž ho chce adoptovať! Prečo chce Borisa odstaviť od syna?

20. apríla 2016 00:15 / Slovenský šoubiznis
Podnikateľ a teraz už aj poslanec NR SR Boris Kollár má poriadny problém. Jedna z matiek, ktorá mu porodila syna Šimona Heliodora totižto ide do boja o svoje dieťa. Podľa exkluzívneho rozhovoru, ktorý poskytla denníku Nový Čas, je totiž Martina Štofaníková rozhodnutá svojho syna úplne odstrihnúť od Kollára. Dokonca hovorí o tom, že jej bohatý manžel, golfista Rory Sabatini si chce malého chlapca adoptovať.

Jej vyjadrenia, ktoré pre denník povedala totiž vôbec nehovoria o tom, že by bol Kollár dokonalý otec. To sa síce trošku bije s tým, ako sa on prezentuje, no ona si tvrdí svoje. Podľa jej slov totižto Boris o jedno zo svojich detí nejaví až taký veľký záujem. „Prvý rok po synovom narodení som sa snažila, aby sa s Borisom stretával, ale keď nie je na druhej strane záujem, tak sa to nedá donekonečna. Šimon vie, že je jeho otec, ale to je tak všetko,“ šokovala svojou otvorenosťou Štofaníková.

Okrem toho sa však rozhodla pre rázny krok, z ktorého zrejme Kollár až taký nadšený nebude. „Prvý muž, s ktorým sa môj malý po Borisovi stretol, bol Rory. Od začiatku berie Šimonka ako vlastného, takže malý si to vysvetlil, že on je jeho nový otec. Čakám, kým dostanem občianstvo a verím, že môj muž si Šimona adoptuje,“ povedala ešte Novému Času expartnerka Kollára.

Napriek jej slovám, je zarážajúce, že to tvrdí teraz. Predsalen sa Kollár nikdy netajil tým, že sa o svoje deti príkladne stará. Aj zo scoiálnej sieti, kde pridáva fotografie pomerne často je jasné, že im venuje všetok voľný čas. Je teda možné, že slová exmilenky boháča treba brať mierne s rezervou. Alebo sa jednoducho Kollár nevenuje Šimonovi Heliodorovi toľko, koľko by si samotná mamička predstavovala. To je na druhej strane veľmi ťažké, keďže je na opačnej strane zemegule a Kollár nemá možnosť syna výdavať až tak často.

Napriek tomu si Štofaníková, teraz už Sabatini tvrdí svoje. „Boris o malého nejaví žiadny záujem. Ani neviem, kedy je v Amerike, takže sa so Šimonom vôbec nevída. On Borisa za otca ani nepovažuje. Nikdy mu Boris nezavolal, nestretol sa s ním ani na jeho narodeniny, meniny, Vianoce, nič. Asi si myslí, že by som to mala robiť ja, ale takto to nefunguje,“ dodala ešte. Ako nakoniec boj o dieťa dopadne, ukže čas. Isté však je, že dvojica až taký vrúcny vzťah zrejme nemá. 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete