Petra Svoboda patrí k najpopulárnejším moderátorkám v Čechách. 
Yes Visage

Známa moderátorka na klinike krásy: A zobrala tam rovno aj svoju mamu! Čo jej spravili?

20. apríla 2016 00:05 / Zahraničný šoubiznis
Najkrajšia moderátorka televízie Nova Petra Svoboda je v poslednej dobe pracovne veľmi vyťažená. Sama už je mamičkou, ale na tú svoju jej už neostáva toľko času ako predtým. Napriek tomu si čas urobila a vyrazila s pani Alenou na dámsku jazdu.

Po dlhej dobe si urobili v Prahe babský deň a zavítali aj k pani doktorke na kliniku estetickej medicíny YES VISAGE. Petra na návšteve prezradila: "Mamička býva v Soběslavi a ja v Prahe, takže už nie je moc času na to, aby sme si užili jedna druhú. Chceli sme stráviť nejaký čas spoločne, a tak sme zašli na obed a do parku. Nakoniec sme si obe urobili radosť a nechali si namiešať špeciálny krém - to najlepšie z vlastnej krvi - YES Plazma Cream."

  A pani Alena k tomu dodáva: "Pekne som si dnešný deň užila a som rada, že môžem vyskúšať niečo nové. S pribúdajúcimi rokmi dá starostlivosť o vzhľad viac práce a krém, ktorý dnes nazývajú elixírom mladosti z vlastného tela, rada vyskúšam. Jeho výrobu som pozorne sledovala a bol to pre mňa zaujímavý zážitok."

  Najprv doktorka odobrala obom krv a z tej potom nechala oddeliť plazmu. "V tomto období, po zime, je YES Plazma Cream veľmi vhodný. Na jar sa vo vzduchu vyskytuje veľa alergénov a tento krém je úplne hypolalergénny. Krém je tvorený z toho najlepšieho, čo naše telo obsahuje, teda krvnej plazmy z vlastnej krvi. Vytvára sa oddelením plazmy a zmiešaním so základnou bázou. Obsahuje rastové faktory, vitamíny, bielkoviny, živiny a kopíruje proces hojenia. Jeho aplikácia pleť omladzuje a revitalizuje," prezradila doktorka.

  Petra má vďaka svojej práci v televízii a častému používaniu make upu suchú pleť. "Práve na tento problém a tiež na suché pery je krém úplne úžasný. Pretože pleť veľa namáham, snažím sa o ňu a celkovo aj o seba viac starať. Začala som pravidelne cvičiť jógu a snažím sa zdravo jesť. Som rada, že som mamičke mohla dopriať tiež trochu starostlivosti ja, keď sa o mňa tak dlho starala ona. Zaslúžia si to," dodala Petra. 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete