V tomto vraku našla Kristína smrtť! 
extra.cz

Krásna blondínka z českej verzie Bez servítky: Smrť v aute! Tragická nehoda pri pretekaní s frajerom...

14. apríla 2016 04:29 / Zahraničný šoubiznis
Relácia Bez servítky je u nás pomerne známa. Nedá sa však povedať, že by bola takým hitom, ako u našich západných susedov. V Čechách ju vysiela TV Prima s názvom Prostřeno a rozhodne je oveľa viac kontroverznejšia, ako naša nudná verzia. Pred pol rokom v nej účinkovala aj blondínka Kristína. Mladé a šikovné dievča však zomrelo. Toto je šokujúci príbeh o novom aute, pretekaní s frajerom a tragickom konci...

Okrem varenia mala totiž Kristína ešte jednu vášeň - rýchle autá. A práve tá sa jej stala osudnou, keď v nedeľu so svojim Seatom vyletela z cesty a zomrela. "Milujem rýchle autá, tuning a pretekanie," to o sebe Kristína vždy tvrdila. Podľa polície išla príliš rýchlo a jednoducho svoje nedávno kúpené auto nezvládla. Oveľa horiším faktom ale je, že sa na celú nehodu pozeral v priamom prenose jej priateľ.

Práve s ním sa mala sympatická blondínka z kuchárskej reality šou na ceste pretekať. Jemu sa však zdalo, že ide až príliš rýchlo a tak jej začal trúbiť, aby spomalila. To však Kristína neurobila a o niekoľko stoviek metrov už bola s autom mimo cesty. Snaha o záchranu jej života bola márna.

"Patrila do partie, ktorá rada so svojimi autami na vozovke provokovala a všetci sa navzájom predbiehali. Nebola žiadny začiatočník, ale skôr známa firma," prezradil portálu eXtra.cz dobre informovaný zdroj z miesta činu, kde sa smrteľná autonehoda odohrala.  
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete