Kto mal kedy sex? Pozrite sa v akom veku prišlo o panenstvo známe celebrity. 
Facebook

7 celebrít a ich prvý sex! Neuveríte, kedy prišli hviezdy o panenstvo! Začalo to, keď mal 13 rokov...

20. apríla 2016 00:00 / Zahraničný šoubiznis
V USA je hranica pre sexuálnu plnoletosť od 15 do 18 rokov. Zákon je v každom štáte iný. V priemere ale začínajú Američania sexuálne aktívny život okolo šesŤnásteho roku. Vo svete šoubiznisu je ale všetko úplne inak. Tam si to celebrity v posteli odkrútili oveľa skôr. Angelina Jolie, Britney Spears, Johnny Depp a iní mali sex oveľa, oveľa skôr. Kedy to bolo? A aké to bolo? Pozrite sa na 7 celebrít a ich sexuálne začiatky.

Angelina Jolie
Stratila panenstvo už v siedmej triede. Herečka však priznáva, že v štrnástich rokoch na sex ešte nebola pripravená. Niet divu, jej prvý vážny vzťah skoro skončil tragicky. S priateľom sa totiž rozišla po tom, čo na seba vzájomne zaútočili kuchynskými nožmi. Angelina tak spôsobila svojmu partnerovi niekoľko rezných poranení.

Johnny Depp
Lámač ženských sŕdc Johnny Depp prišiel o svoje panictvo v čase, keď nebol ešte herec, ale spevák! V puberte totiž vystupoval so skupinou The Flame. V tom čase mal ale ešte len 13 rokov a o jeho počestnosť ho pripravila jedna z fanúšičiek. Depp sa v rozhovore pre americké médiá zmienil o tom, že nikdy nezistil ani meno dievčaťa, ktorá si z koncertu odniesla cenný suvenír. Podľa jeho slov to jednoducho nebolo v tú chvíľu na zozname priorít.

Britney Spears
Popová princezná Britney Spears dlho v médiách propagovala celibát. Jej matka Lynn Spears vo svojom životopise ale priznala, že Britney neprišla o panenstvo s Justinom Timberlakom až v osemnástich, ako sa všetci domnievali. Britney si zahrala na doktorku už v 14 rokoch so spolužiakom, s ktorým chodila len dva mesiace.

Kevin Jonas
Spevák z tria Jonas Brothers si na prvý sexuálny zážitok počkal čertovsky dlho. O svojej panictvo prišiel až počas svadobnej noci v roku 2009, v tom čase mal už 22 rokov. Kevin je známy tým, že amerických teenagerov nabáda k celibátu. Jeho bratia, ktorí si nedávno vymenili partnerku, supermodelku Gigi Hadid. však podobným spôsobom života nežijú.

Khloe Kardashian
Popol na hlavu si sype aj Khloe Kardashian. Tá odhodila svoje panenstvo už v 14 rokoch, podľahla vraj tlaku svojho okolia a vyspala sa s osemnásťročných susedom. Na druhej strane to aspoň nebolo za prítomnosti kamier ako v prípade jej slávnejší sestry Kim.

Tina Fey
Obľúbená komediantka si tiež počkala. Podľa jej slov nebola vôbec atraktívna a dlho hľadala muža, ktorý by stál za to, aby sa pred ním vyzliekla. O panenstvo tak prišla v 24 rokoch s Jeffom Richmondom. Toho si tiež neskôr vzala za manžela.

P. Diddy
Rapper sa v rozhovore pre magazín Playboy pochválil tým, že začal so sexuálnym životom už v 13 rokoch. Údajne to pre neho bolo neskoro, snažil sa začať už v desiatich. Len ponuka výrazne prevyšovala dopyt, a tak sa rozlúčil s titulom panica až vďaka štrnásťročnej spolužiačke.

 
📷
7 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete