Hatina tvorí už niekoľko rokov pár s Denisou Mendrejovou a majú dve dcérky. 
Profimedia

ŠOKUJÚCA SPRÁVA! Partnera Mendrejovej, pracháča Hatinu plánovali zavraždiť! Kto si objednal jeho likvidáciu?

14. apríla 2016 04:50 / Slovenský šoubiznis
Mali ho na muške. Týdženník Plus7dní prišiel s naozaj šokujúcou informáciou. Miliardára a partnera známej slovenskej modelky Denisy Mendrejovej Slavomíra Hatinu ml. plánovali zavraždiť. Odpratať známeho boháča mal snajper a vraždu mal podľa medializovaných informácií pripravovať súkromný detektív. Celá kauza je o to šokujúcejšia, že snaha o likvidáciu Hatinu tu nebola po prvýkrát.

V januári tohto roku mal zakladateľ detektívnej kancelárie a učiteľ bojových umení Róbert Ondráška povedať v jednej z partizánskych telocviční osudnú vetu - potrebujem upratať Hatinu mladšieho. Táto veta mala byť spúšťačom na likvidáciu dediča impéria po jednom z najbohatších Slovákov.

Ako píše týždenník Plus7dní, na pretras prišla aj sumička, za ktorú sa mali Hatinu mladšieho zbaviť. A rozhodne nešlo o zanedbateľnú čiastku. Cena za smrť boháča je štvrť milióna eur. Tieto peniaze mala ponúknuť istá podnikateľka z Banskej Bystrice.

Zaujímavosťou je, že v minulosti sa s objednávkou vraždy Hatinu mladšieho spájalo aj meno známeho a kontroverzného slovenského podnikateľa Mariána Kočnera. Ten to označil za absolútnu blbosť. Nuž, vyzerá to tak, že sa nám sem vracajú dávno zabudnuté mafiánske praktiky... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete