Bruško ukázala na verejnosti prvýkrát predvčerom. 
Profimedia

Sexica a manželka známeho herca je tretíkrát tehotná: A to sa mali pred pol rokom rozvádzať!

13. apríla 2016 00:00 / Zahraničný šoubiznis
Tretie tehotenstvo nijako neskrýva. Na verejnú akciu zvolila šaty, ktoré jej krásne bruško iba zvýraznili a tehotenstvo bolo na herečke jasne vidieť. Manželia Megan Fox a Brian Austin Green spolu majú už dve deti - Noaha a Bodhiho. Brian má navyše ešte trinásťročného syna Kassiusa s predchádzajúcou partnerkou herečkou Vanessou Marcilovou. Tretie dieťa prominentnej dvojice je o to prekvapujúcejšie, že ešte pred pol rokom hovorili otvorene o rozvode a dokonca sa rozišli.

Americký magazín US Weekly minulý rok v lete informoval, že Fox a Green žijú oddelene už niekoľko mesiacov a plánujú rozvod. Zároveň však Megan s Brianom nevylúčili, že by sa v budúcnosti znova dali dokopy. A to teraz tiež urobili. Už nejaký čas Megan s Brianom opäť chodí v Los Angeles na romantické večere bez detí a spoločne chodia aj do posilňovne. Podľa ich blízkeho priateľa si vraj uvedomili, že jeden bez druhého nemôžu žiť a patria k sebe. Na dôkaz lásky sa rozhodli počať ďalšie dieťa.

"Uvedomila som si už dávno, že život nie je prechádzka ružovým sadom. Na každom kroku čaká nejaká nástraha a človek si musí dávať pozor, kam stúpi. Nič nie je bez problémov. Ale od toho tu sme, musíme to prekonávať a vzájomne si pomáhať. To je život, "oznámila Megan v jednom z rozhovorov pre americký magazín Men s Health.

Dodala, že Brian je jej spriaznená duša a vždy pre ňu bude tou najdôležitejšou osobou na svete. A to za akýchkoľvek okolností. Aj keby malo niekedy dôjsť k rozvodu a obaja by žili oddelene. Našťastie sa pár udobril a rozchod je nateraz zažehnaný. Megan by tretie dieťa mala porodiť na začiatku leta. Či to bude zase chlapec, alebo konečne dievčatko, nie je známe. 
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete