V televízií mali pôsobiť aj Rasťo Žitný, Martina Šimkovičová a nikto nevie, čo s ňou má Puškárovej brat. 
archív

POLICAJNÁ RAZIA v slovenskej televízií! Puškárovej brat v tom je zapletený! Mala tam robiť aj Šimkovičová a Žitný! Čo sa stalo?

13. apríla 2016 00:05 / Slovenský šoubiznis
Toto sme tu už dávno nemali. Policajná razia, aká nemá obdobu. Tá sa udiala v začínajúcej IN TV začiatkom týždňa. Zamestnanci, ktorí sa pripravujú na jej dnešné spustenie tak ostali v totálnom šoku. Policajti prehľadávali priestory z dôvodu zásahu proti osobám podozrivým z ekonomickej trestnej činnosti. A práve v tomto prúsere ma byť namočený aj brat Zlatice Puškárovej Peter.

"Môžeme potvrdiť, že akciu vykonávajú príslušníci Národnej kriminálnej agentúry Prezídia Policajného zboru v súvislosti s dokumentovaním závažnej daňovej trestnej činnosti, ktorá mala byť páchaná organizovanou skupinou," potvrdil informácie pre portál topky.sk hovorca policajného prezídia Martin Wäldl.

Zdá sa teda, že brat prominentnej moderátorky má poriadne za ušami. A aj keď sa bráni všemožnými spôsobmi, zrejme na tom celom bude niečo pravdy. Problémy so zákonom mal totižto už v minulosti. "Kam utekám? Nikto mi nevolal, nepísal. Prekrúcanie faktov nie je spájanie dôkazov. Opakovane som šikanovaný zo strany polície. Je to účelová propaganda a očierňovanie," napísal na sociálnu sieť Puškár.

V INTV si ale z razie ťažkú hlavu nerobili a podľa našich informácií nakoniec bolo všetko v poriadku. "INTV dnes prešla zdravotno-policajnou prehliadkou a lekársko-policajný nález je nasledujúci (veríme, že prehliadky nebudú časté)," znelo stanovisko na sociálnej sieti. Podľa informácií samotného Puškára, o ktoré sa podelil so svojimi priateľmi by mal byť vypočutý už tento týždeň. Ako nakoniec celá kauza dopadne, ukáže až čas. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete