Loj nosí zvláštny prsteň pripomínajúci obrúčku. 
TV Markíza

Slovenský herecký párik: Tajná svadba? Záhadná obrúčka na prste herca!

08. apríla 2016 08:56 / Film a seriál
Sú už svoji alebo nie? Herecká dvojic, ktorá sa nedávno stala dvojnásobnými rodičmi, sa zrejme zaradila do skupiny tajných novomanželov. Aspoň podľa toho, ako sa herec Juraj Loj v poslednom období obavuje v spoločnosti to tak vyzerá. V jednom z vdaní obľúbenej Chart show sa totiž objavil s prsteňom na ruke, ktorý až priveľmi pripomínal obrúčku.

Rovnako prišiel aj na odovzdávanie cien OTO, kde sa mu na prste leskol rovnaký prsteň. Spolu s Kanócz sa iba nedávno stali rodičmi druhého dieťatka, kedy im k synovi Lucasovi pribudla dcéra Izabella. Svadba by tak bola absolútne normálna, dvojica sa však zoficiálneniu ich vzťahu neustále bránila.

Dokonca aj samotný herec povedal, že táto téma nie je u nich doma číslo jeden. Všetko však nasvedčuje tomu, že sa obaja v tichosti, bez prítomností médií zobrali. Nie je predsa bežné, aby muž nosil na prste, kde býva za normálnych okolností obrúčka, nosil nejaký prsteň.

Samotná partnerka herca síce schladila všetky nádeje, no v slovenskom šoubiznise sme sa už veľakrát presvedčili o tom, že známe tváre nemajú problém zaklamať, len aby si udržali aké také súkromie. „Asi vás sklamem. Svadba nebola, nie je to obrúčka,” povedala Zuzana pre portál topky.sk. Ako portál uviedol, nedávno sa podobne prezradil aj iný herec, známy najmä zo seriálu Horná Dolná. Tým hercom je Peter Brajerčík, ktorý priznal, že sa s kolegyňou Ivanou Kuxovou pred niekoľkými mesiacmi tajne zobrali. 
📷
1 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete