Juraj Lím sa po skončení CRN CRN vytratil zo šoubiznisu. 
archív RTVS

Moderátor z relácie CRN CRN Juraj Lím: Vypátrali sme, čím sa dnes živí!

14. marca 2015 16:58 / Slovenský šoubiznis
Relácia CRN - CRN patrila v 90 - tych rokoch k tomu najlepšiemu, čo sa vysielalo. Okrem Majstra N, ktorý bol stabilnou súčasťou tímu moderátorov, však vyčnieval z radu aj mladý chalanisko v okuliaroch - Juraj Lím. A my sme ho vypátrali... Keď relácia išla na obrazovkách, sadali si k nej státisíce mladých aj starších divákov. Vystupovať tam chodili najväčšie spevácke esá vtedajšej doby, ako Paľo Habera, Lucka Vondráčková, či Barbara Haščáková. Juraj Lím, bol spoločne s Kvetou Horváthovou najobľúbenejšou dvojicou. Čo vlastne vysmiaty exmoderátor momentálne robí?

Je úspešným hoteliérom v dedinke Marianka pri Bratislave. Ak sa pozriete dobre na fotografiu zo súčasnosti, zistíte, že sa takmer vôbec nezmenil a ten pohľad z čias CRN - CRN stále má.

K svojim moderátorským začiatkom sa dokonca bez najmenších problémov priznáva aj v blogu na stránke hotela.

"Časy keď som si naivne myslel, že sa budem až do „truhly“ živiť moderovaním, herectvom a vôbec, múzou ako-takou, sú nenávratne preč. Vytriezvenie prišlo s dobou a ja som i popri svojich pretrvávajúcich "umeleckých" ambíciach, bol nutený myslieť i na zadné dvierka. Dnes už len z povzdiali sledujem bývalých kolegov, ktorí svojou neznalosťou umenia tzv. „včasného odchodu“, skončili bez úcty a slávy na smetisku dejín, alebo tých momentálne šťastnejších, ktorí viac či menej úspešne udržujú svoju kariéru v otáčkach," bez okolkov píše o svojich zážitkoch v mediálnom svete Juraj.

Podnikanie mu zrejme ide, pretože hotel funguje už viac ako sedem rokov a svoj rodinný biznis Juraj stále zveľaduje. Dobre sa darí aj ostatným moderátorom. Kvetka je stabilnou tvárou Markízy a reality šou Farma, Dada Duditšová zasa hviezdi v konkurenčnej Jojke, v seriáli Panelák a Ján Dubnička má svoju poradenskú firmu. Jednoducho každý z nich sa uplatnil, no nie všetci ostali verní šoubiznisu. 
📷
3 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete