Manželka známeho podnikateľa vyzerá na svoj vek perfektne. 
Profimedia

Manželka jedného z najbohatších Slovákov (Korbačku z J&T) odhalená! A je poriadne sexi!

13. apríla 2016 00:05 / Sexy
Patrí do klubu manželiek vplyvných Slovákov, no ona nie je iba doplnok pracháča. Na verejnosti sa veľmi neobjavuje, venuje sa rodine, výchove detí, ale tiež podnikaniu. Tatiana Korbačková je manželkou Petra Korbačku z J&T. A pri pohľade na udržiavanú dámu na úrovni je jasné, čo na nej manžel vidí.

Odfotiť Korbačkovú je naozaj sviatkom pre každého fotografa. Manželka jedného z najbohatších a najvplyvnejších Slovákov sa totižto neprezntuje ako jej kolegyne. Nepotrebuje byť na každom večierku a na verejných akciách ju uvidíte málokedy. Tentoraz však urobila výnimku a na Fashion dňoch v nákupnom centre na nábreží Dunaja sa objavila. A treba povedať, že vyzerala perfektne.

Dokonalé oblečená, nalíčená a s perfektným účesom. Pani Korbačková jednoducho vie, ako zaujať, keď už sa v spoločnosti objaví. Navyše nie je ako väčšina prominentných bohatých paničiek, ktoré po celý večer obracajú jeden drink za druhým. Korbačková sa správa naozaj ako dáma, čo nám potvrdili aj návštevníci módnej šou.

"Bola veľmi príjemná. Neustále sa usmievala a nevadilo jej ani to, keď ju fotograf poprosil nech mu zapózuje. Jednoducho dáma vo všetkých smeroch," povedal nám dobre informovaný zdoj, ktorý bol iba pár centimentrov od nej.

Korbačková má okrem funkcie mamy aj podnikateľské aktivity. Je majiteľkou butiku Alizé v známom nákupnom centre. A pod jej rukami táto značka zažíva naozaj dobré časy. Aspoň podľa našich vrabcov, ktorí to započuli. A tí naši sa nikdy nemýlia.  
📷
3 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete