Čo rozoberali Rozboril a Novotná? 
tip čitateľa

Rozboril na tajnom rande s majiteľkou kliniky: Plánuje sa nechať vylepšiť pomocou plastiky?

13. apríla 2016 00:10 / Slovenský šoubiznis
Nedávno sa v méduách objavila správa, že moderátor Vilo Rozboril podstúpil plastickú operáciu viečok. A podľa jeho vizáže v relácii V siedmom nebi to vyzeralo tak, že sa s ním naozaj niečo porobilo. On však akýkoľvek zákrok popiera. Napriek tomu ho náš šikovný čitateľ nachytal na hruškách. Bol totižto na rande s majiteľkou kliniky zameranej práve na takéto zákroky. Vilo, netajíš nám teda niečo?

Rozboril svoj spustnutý vzhľad pripisuje najmä zdravšiemu životnému štýlu a chdunutiu. Na obrazovke však naozaj pôsobil až príliš unavene a dokonca sa objavili informácie o plastike vičok. "Schudol som od novembra 11 kíl, čo robí dobre telu, ale asi som podcenil to, že tvár môže prechodne pôsobiť strhane, najmä na obrazovke," povedal pre Plus1deň moderátor.

My sme ale Vila nachytali s Alexandrou Novotnou, ktorá je medzi celebritami známa pre úspešnú kliniku estetickej medicíny. Spolupracuje s ňou napríklad aj Erika Judínyová a práve Novotná mohla dopomôcť moderátorovi k mladistvejšiemu vzhľadu. On ale akýkoľvek zásah skalpelom popiera. "Je to úplný nezmysel,“ reagoval Vilo.

Zdá sa teda, že ak by to aj bola pravda, razí Rozboril heslo, mlčať je zlato. Predsalen sa celebrity nepriznávajú k takýmto zákrokom. Radšej si to nechávajú pre seba, pretože by inak museli priznať, že ani oni nedokážu starnúť s gráciou. Pravdou však je, že sa s doktorkou mohol moderátor dohadovať aj na spolupráci v rámci jeho relácie. Splní Novotná niekomu sen o krajšom vzhľade? 
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete