Slezáček bojuje s rakovinou ústnej dutiny statočne. 
TV JOJ

S Emilom Blichárom z Paneláku je zle: Prestal chodiť a stravu príjima cez sondu!

06. apríla 2016 00:03 / Slovenský šoubiznis
Herec Juraj Slezáček je veľký bojovník. V poslednom období mu ale osud prichystal jednu ranu za druhou. Potom, ako na svetlo sveta prenikli informácie o tom, že bojuje s rakovinou ústnej dutiny, sa jeho stav neustále zhoršuje. A aj keď sa jeden čas zdalo, že je na dobrej ceste, choroba si postupne vyberá svoju daň. Najnovšie sa ukázalo, že herec príjima potravu cez sondu a dokonca prestal chodiť.

„Keď sa pred Vianocami opäť ocitol na onkológii, musel sa vzdať aj toho mála, čo mu ešte zostalo, pár posledných pôžitkov. Musel prestať fajčiť aj jesť. Stravu prijíma cez PEG, sondu zavedenú do žalúdka. Len tekutiny pije cez slamku a na noc svoj obľúbený medovkový čaj, ktorý mu pomáha zaspať a lieky zas zmierniť bolesť. Ležať môže na jednej strane, aby nezaťažoval zlomenú nohu. Jeho najvernejším spoločníkom sa stal televízor a krížovky,“ povedala pre časopis Eurotelevízia Silvia Lispuchová.

Tá je spoluatorkou jeho knihy a o jeho zdravotnom stave vie zrejme najviac. Ďalším jeho blízkym človekom je aj herec Oldo Hlaváček. Ten bol v kontakte s predstaviteľom Emila Blichára po prevalení ťažkej diagnózy neustále. Podľa informácií, ktoré včera priniesol denník Plus1deň, je Slezáček dokonca odkázaný na invalidný vozík. „Teraz som s ním už, žiaľbohu, nebol dlho. Má problémy s prijímaním potravy aj s tekutinami. Stav, v akom je, nie je radostný,“ povedal Hlaváček.

Ako sa herec, ktorý bol známy svojou láskou k cigaretkám popasuje, ukáže až čas. Všetci však pevne veria, že sa z toho obľúbený predstaviteľ z jojkárskeho Paneláku dostane a opäť bude všetkých rozosmievať svojim povestným humorom. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete