Katka je jediným potomkom obľúbeného moderátora. 
Facebook

Vilo Rozboril žiari šťastím: Dieťatko na ceste! Keď sa to dozvedel, skákal od radosti!

06. apríla 2016 00:05 / Slovenský šoubiznis
Moderátor Vilo Rozboril nemôže byť šťastnejší. Okrem toho, že sa mu darí po pracovnej stránke a jeho relácie V siedmom nebi patrí k najsledovanejším na Jojke, dozvedel sa od svojej dcéry Katky tu najkrajšiu novinku. Bude dedkom! Už v júli sa jej narodí dcérka! Ako reagoval Vilo na správu, že z neho ani nie v 50ke bude starý otec?

Informácie priniesol ako prvý denník Plus1deň už pred týždňom. Paradoxne sa Rozboril dozvedel o tehotenstve svojej jedinej dcéry prostredníctvom televíznych kamier. Och, aký to dojemný príbeh. Podľa medializovaných informácií, dokonca so svojim priateľom Mortenom, ktorý pochádza z Dánska už kúpili v tejto krajine byt. Zdá sa teda, že návrat na Slovensko bude v prípade Katky iba sporadickým.

A práve dnes, v relácii V siedmom nebi má byť odvysielaná bezprostredná reakcia Rozborila na správu, ktorú zrejme absolútne netušil. Píšeme zrejme, pretože my osobne v redakcii tejto scénke absolútne neveríme. Je zvláštne, že by sa Katka rozhodla takto intímnu informáciu, ktorá má ostať dobre utajená, povedať pred stovkami tisíc divákov.

A podľa toho, ako je Vilo známy medzi ľuďmi, rozhodne pôjde o dobre premyslený scenár, o ktorom všetci zainteresovaní vedeli dopredu. Sledovanosť a záujem divákov je v prípade Rozborila veľmi dôležitá. Predsalen po odchode z Markízy pred dvomi rokmi málokto očakával, že aj na Jojke sa mu podarí podobný úspech. On však dokázal, že plnenie snov nie je o tom, kde sa vysiela, ale práve o jeho tvári, ktorá tieto príbehy predáva.

A predávajú aj emócie. Katka Rozborilová je jediné dieťa Vila Rozborila. Má ju z prvého a zatiaľ aj posledného manželstva s Katarínou. Odvtedy randil napríklad so Silviou Kucherenko, alebo exriaditeľkou Markízy Zuzanou Ťapákovou. Momentálne sa po jeho boku objavuje šéfredaktorka denníka Nový Čas Júlia Kováčová. Práve Nový Čas informoval o tehotenstve včera, kedy uverejnil dokonca ultrazvuk mladej Rozborilovej. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete