Takto si Lukea Danesa pamätáme z Gilmoriek. 
imdb.com

JE TO MOŽNÉ? Takto sa zmenil Luke z legendárnych Gilmoriek!

04. marca 2016 00:00 / Film a seriál
Roky mu pribudli, vlasy ubudli a svoj povestný šarm už takmer nemá. Reč je o predstaviteľovi seriálového Lukea Danesa, ktorého si všetci pamätáme zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov. Flaneľová košeľa, bejzbolová čiapka a neustále ufrfľané poznámky, to bol Scott Patterson, ktorý majiteľa nezabudnuteľného bistra hral. Každý preto očakával, že návrat jedného z najpopulárnejších seriálov okorení aj on svojim sexy výzorom. O to prekvapujúcejšie je, ako dnes Luke vyzerá.

Svoju najslávnejšiu seriálovú psotavu totiž pripomína už iba z diaľky. Dnes to už nie je ten švihák, ktorý pobláznil hlavu hlavnej hrdinke, no napriek všetkému si ju k oltáru nepriviedol. Ako sa dal do formy za krátky čas ktorý mal pred nakrúcaním nie je jasné. Fotografie z miesta, kde sa Gilmorky opäť nakrúcajú sa na verejnosť nedostávajú.

Herec má totižto plnšiu tvár, pár kíl navyše, menej vlasov a strhanú tvár. Je teda otázne, či v novom spracovaní nebude pôsobiť až príliš spustnuto a naozaj sa mu podarí vrátiť sa v plnej sile. Za ten čas, odkedy sa Gilmorove dievčatá nenakrúcajú, sa objavil skôr v druhoradých filmoch, či malých úlohách v seriáloch. Najpamätnejšia je jeho postava z hororovej série SAW, kde si zahral agenta Strahma. Aj napriek tomu, že to dnes už nie je ten slávny Luke, je nutné povedať, že má herec tri roky pred 60kou a na tento vek vyzerá naozaj dobre. Uvidíme, ako sa predvedie v nových Gilmorkách. 
📷
6 fotografií
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete