Dvojica sa na celej situácii dobre zabavila. 
profimedia

To je teda nepríjemné: Prominentnej dvojici spadol na hlavu reklamný pútač!

26. februára 2016 00:05 / Slovenský šoubiznis
Modelka Simona Krainová sa púšťa do daľšieho projektu. Pred dvomi dňami v Prahe predstavila svoju vlastnú nadáciu s návzom Antonika, ktorá bude venovaná podpore seniorov. Ide teda o jedinečnú charitu, keďže vo väčšine prípadov sa modelky venujú deťom, či zvieratkám. Krainová si vybrala práve oblasť, ktorá nie je až tak častá. A práve počas tlačovky prišlo aj na vtipný moment, kedy jej s manželom Karlom Vágnerom spadol na hlavu reklamný banner.

Dvojica zobrala celp situáciu s humorom a na incidente sa poriadne zasmiali. Projekt Antonika je pomenovaný po svätom Antonínovi, patrónovi starých ľudí, rodiny a všetkých, ktorí sa ocitli v núdzi. Zakladateľom nadácie je spoločnosť Scandal Media Group a generálnym partnerom Raiffeisen stavebná sporiteľňa.

"O nadácii som uvažovala už dlho a stále som premýšľala, akým smerom v pomoci sa vydať. Nakoniec prirodzene vyplynula táto cesta. Staroba sa týka každého z nás, ale zároveň je vnímaná veľmi negatívne - všetci chceme žiť dlho, ale nikto nechce byť starý. Pritom si myslím, že rovnako ako k ostatným etapám ľudského života, aj k starobe patrí radosť," povedala Krainová, patrónka Nadácie Antonika.

Ako chce vlastne modelka pomáhať? Podľa manažérky nadácie, zhodou okolností tiež Simony Bagarovej, bude Antonika pomáhať v štyroch oblastiach: pre domovy seniorov získavať modernejšie vybavenie a zlepšovať podmienky bývania, zároveň im prispievať na zdravotné pomôcky. Samozrejme, bude sa pomáhať aj jednotlivcom a v neposlednej rade budú podporovať aktivity, ktoré staršej generácii prinášajú radosť zo života.

"V tejto chvíli sme na začiatku a sme si vedomí toho, že nezmeníme všetko. Čo ale zmeniť chceme, je napríklad spôsob, akým budeme k pomoci pristupovať. Tešíme sa na konkrétene nápady a projekty, na ktoré by naša pomoc mala smerovať. Sme pripravení načúvať," vysvetlila Bagarová. Zdá sa teda, že Nadácia Antonika má dobre našliapnuté, pomáhať tým, na ktorých sa často zabúda.  
📷
5 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete