Milenec známej slovenskej herečky to rozbalil... Doslova! 
profimedia, musawork.com

Milenec slovenskej herečky ho ukázal: Vyzliekol sa donaha a potom...To je ale nálož!

24. februára 2016 00:05 / Sexy
Tu už netreba absolútne žiadnu predstavivosť. Milenec jednej z najtalentovanejších herečiek išiel s kožou na trh. A to doslova! Pred objektívom sa totiž odhalil úplne a tak, ako ho stvoril Pán Boh. Vica Kerekes tak môže byť rozhodne spokojná, minimálne v spálni. Tu sa o žiadnom malom gašparkovi rozhodne nebavíme.

Čech Lukáš Musil je umelec, ktorý bol v minulosti profesionálnym hokejistom a mal našliapnuté na hviezdnu kariéru. On sa však rozhodol ísť inou cestou. Potetovaný mladík sa nielenže venuje tomuto druhu umenia a na jeho služby stoja v Čechách ľudia bažiaci po tetovaní rady, on sa aj rád fotí. Dokonca sa jeho práce vystavujú v galériách u našich západných susedov.

Tentoraz sa ale odfotil on sám. Ako inak s hokejkou v ruke, lenže tá nikoho nezaujíma. On totiž ukázal hokejku svoju! Teda konkrétne svoje mužstvo...Zrejme ani netušil, čo uverejnením na svojej stránke musawork.com vlastne spôsobí. Ženy sa idú z jeho dokonalého tela aj penisu zblázniť, muži iba tíško závidia.

Čo na to ale hovorí Kerekes? Práve jej patrí toto telo aj s ostatným príslušenstvom. Čo by vlastne mohla povedať, keď ani ona nepatrí medzi puritánky, ktorým by nahota robila problém. Vo filmoch sa už odhalená ukázala niekoľkokrát. A viete ako sa celý projekt nadaného umelca volá? Musa vs. Jágr! S Kerekes sa dal Musa dokopy v apríli minulého roka a odvtedy sú ako dve hrdličky. Nečudo, pri pohľade na pýchu mladého muža musí byť Kerekes nadmieru spokojná vo všetkých oblastiach! 
📷
3 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete