Ťapáková má hneď niekoľko dôvodov na úsmev! 
facebook

NOVÝ DŽOB! Ťapáková sa vracia v plnej sile! Kde zakotvila exriaditeľka Markízy?

23. februára 2016 00:02 / Slovenský šoubiznis
Kedysi bola Zuzana Ťapáková najsilnejšou ženou v mediálnom svete. Mala všetko! Slávu, postavenie, po svojom boku Vila Rozborila, vilu v Španielsku. V priebehu pár mesiacov ale o všetko prišla. Z postu riaditeľky sa musela porúčať po nepresvedčivých výsledkoch televízie, Rozboril jej dal košom a jej mama bojovala zo zdravotnými problémami. Aj napriek tomu sa nevzdala a dnes vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým.

Zdravotný stav jej mamičky sa zlepšil a aj napriek tomu, že po boku jej expartnera Vila Rozborila sa už niekoľko rokov objavuje iná silná žena, Júlia Kováčová - šéfredaktorka Nového Času, Ťapákovú to absolútne nemrzí. Po dlhšej odmlke sa jej navyše zadarilo aj v pracovnej oblasti. Podľa denníka Plus1deň, totiž pracuje v politike. Nekandiduje za žiadnu stranu (aspoň zatiaľ nie), no pracuje na Ministerstve zahraničných vecí, ako poradkyňa ministra Lajčáka. Zdá sa teda, že dôvodov na úsmev má smpatická blondínka hneď niekoľko.

Navyše jej práca mimo televízie prospieva a doslova kvitne. Na sociálnu sieť nemá problém pridať aj fotografie zo svojho súkromia. Jednoducho Ťapáková nestratila nič zo svojho šarmu, ktorý bol pre ňu typický. Vždy bola perfektne upravená a v štýlovom šmrncovnom oblečení. A aj keď oficiálne nemá po svojom boku žiadneho partnera, povráva sa, že jej srdce získal podnikateľ zo zahraničia. Čo je na tom pravdy, vie iba Zuzana, každopádne, po bolestivom rozchode s anjelom bez krídel, by to pre ňu bola zaslúžená odmena! 
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete