Hosporádová je opäť sama! 
tv markíza

Hospodárová je opäť single: Roczhod s exotickým partnerom!

20. februára 2016 12:00 / Slovenský šoubiznis
Nevyšlo jej to ani tentoraz. Moderátorka Markízy Jana Hospodárová sa so svojim exotickým partnerom Pablom rozišla. Zdá sa teda, že ani tesne pred 40kou nemá útla blondínka na chlapov šťastie. Doteraz jej ani jeden zo vzťahov nevydržal príliš dlho a na spoločenských akciách sa poväčšinou objavuje sama, alebo v spoločnosti kamarátov.

Dôvodom, prečo sa s Pablom rozišli bol vzťah na diaľku. A ako je známe, ten poväčšinou nemá priveľkú šancu na úspech. Vo svete celebrít dokonca dvojnásobne väčšiu. A zatiaľ čo Pablo si u nás nemohol nájsť vhodný džob, pracoval dlhé týždne a mesiace v zahraničí. Preto si Hospodárová povedala stačilo a po viac ako roku dala Pablovi zbohom.

„Náš vzťah bol posledný polrok, s výnimkou pár týždňov, vzťahom na diaľku. A to mi neprinášalo ani najmenšie uspokojenie a už vôbec nie radosť. Preto som sa rozhodla ho ukončiť,“ priznala bez okolkov pre Nový Čas moderátorka.

Zatiaľ čo iným ženám v jej veku už bijú biologické hodiny na poplach, Hospodárová je zrejme iný prípad a na materstvo sa zrejme necíti. „Ďakujem mu za všetku lásku, ktorú mi kedysi dal a želám mu aj sebe, aby sme čoskoro stretli tých pravých a boli šťastní,“ povedala ešte Jana na mrgo stroskotaného vzťahu. 
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete